fortuna

Mafia bukmacherska?

0

Według doniesień kanadyjskiego dziennikarza Declana Hilla w jednej ósmej finału Mistrzostw Świata w 2006 roku, doszło do manipulacji wyniku przez bukmacherską mafię. Mecz pomiędzy Brazylią, a Ghaną według dziennikarza był kupiony przez bukmacherski syndykat z Azji. Zamówił on przegraną Ghany minimalnie różnicą dwóch goli. Faktycznie Ghana mecz przegrała 0:3. Przypuszcza się, że został przekupiony bramkarz reprezentacji z Afryki.

Ta sama mafia miała też wpływ na mecze w niemieckiej Bundeslidze. Na obu meczach podobno zarobił miliony euro Malezyjczyk William Bee Wah Lim, który był w zeszłym roku za próbę wpływania na wynik meczu skazany we Frankfurcie na 2 lata i 5 miesięcy więzienia. Po wpłaceniu kaucji wyszedł z więzienia i uciekł zagranicę
 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.