fortuna

Lider Plus Ligi w akcji!

0

W środę i czwartek zobaczymy jeszcze inne spotkania. Lider z Kędzierzyna zamelduje się w Kielcach, zaś Asseco stawi się na obiekcie Politechniki Warszawa. W obu spotkania inny wynik jak wygrana gości będzie sporym zaskoczeniem, co ma odzwierciedlenie w notowaniach bukmacherów. Dziś zobaczymy w akcji ZAKSĘ, jutro na parkiecie pojawi się Asseco.

Kędzierzynianie dobrze dotąd radzili sobie z zespołem z Kielc. ZAKSA od 2010 roku mierzyła się z tym rywalem 7 razy i wszystkie te pojedynki wygrała, oddając rywalom 7 setów. Kielczanie i w tym roku nie jest zbyt udany – ostatnie tygodnie to porażki z Bełchatowem, Asseco, Politechniką a więc drużynami mierzącymi wysoko, ale ogrywali rywali z niższej półki – Częstochowian, Olsztynian i Gdańszczan. ZAKSA należy na pewno do pierwszej grupy, stąd spodziewamy się, że w środę znów sobie nie poradzą.

Kędzierzynianie ogrywali w ostatnich tygodniach Olsztynian, Jastrzębski Węgiel i Częstochowian, notując po drodze 2 porażki z najlepszą klubową drużyną świata Trentino i na wyjeździe z Delectą. Nie powinni popełnić błędu i ograją w środę Kielczan, tracąc max 1 seta.

W czwartek na parkiecie powinno królować Asseco. Rzeszowianie grają nieco nierówno i dlatego nie nawiążą walki ze Skrą czy ZAKSĄ w wyścigu  fotel lidera. Tych, których jednak muszą ogrywać, pokonują dość pewnie. Asseco ogrywało Politechnikę i Kielczan, notowało porażki z Delectą na wyjeździe i dwie z czołową drużyną włoską Cuneo. Nie wyobrażam sobie, aby w czwartek nie ograło Gdańszczan.

Drużyna z Pomorza miewa przebłyski, ale wciąż daleko jej do ustabilizowania formy meczowej. Gdańszczanie łatwo ulegają Jastrzębskiemu Węglowi i Delekcie, by później wygrać w Częstochowie i Warszawie z Politechniką. Zaraz potem ulegają jednak u siebie Kielczanom i Olsztynianom, dając tym ostatnim pierwsze zwycięstwo w sezonie! W czwartek Asseco powinno roznieść rywala w pył, nawet w wymiarze 0-3. Typ Assceo -1,5 seta

Kurs na Kielczan wynosi 4.70, zaś za wygraną ZAKSY Bwin płaci 1.15.

Już teraz otwórz darmowe konto na Bwin i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK