fortuna

Kursy w bwin na mecz Lech Poznań – Wisła Kraków

0

W meczu mistrza kraju Lecha Poznań z wicemistrzem Wisłą Kraków bukmacherzy bwin stawiają na tego pierwszego. Wybór trudny, bowiem obydwie ekipy w tym sezonie swoją grą w Ekstraklasie nie zachwycają.

Kto by pomyślał? W zeszłym sezonie Lech i Wisła walczyły bark w bark, a na finiszu rozgrywek rozdzielił ich tylko jeden punkt dający mistrzostwo poznaniakom, a wicemistrzostwo krakowianom. Ale hegemonia się skończyła i początek nowego sezonu zdecydowanie nie należy do nich: Lech jest dopiero czternasty w tabeli, Wisła – tylko nieco lepiej – siódma.

Trudno jednak nie nazwać ich starcia meczem na szczycie polskiej Ekstraklasy. Zdaniem bukmacherów bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, lepszy w tym spotkaniu będzie jednak Lech Poznań (2.30), bo gra u siebie, ale Wisła Kraków (2.90) nie stoi na straconej pozycji.

Najbardziej prawdopodobny wynik tej konfrontacji to 1:1. Emocji nie zabraknie, skoro na pytanie „Czy uda się obydwu drużynom strzelić gola?” bukmacherzy bwin odpowiadają: „Tak” – 1.91, „Nie” – 1.80.

W tej samej kolejce dojdzie do innych ciekawych starć: Legia Warszawa (1.75) zagra z Górnikiem Zabrze (4.20), lider Jagiellonia Białystok (2.10) zmierzy się z Polonią Warszawa (3.20), a czwarta w tabeli Lechia Gdańsk (2.00) podejmie drugą Koronę Kielce (3.50).

Chcesz obstawić mecz po tych kursach, wejdź tutaj i otwórz konto.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.