fortuna

Historyczne KSW 39 coraz bliżej!

0

Przed nami największa gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KSW 39 Colosseum, na której zobaczymy największe gwiazdy polskiego i europejskiego MMA. Będzie to historyczny wieczór – jak już potwierdzili organizatorzy padnie rekord widzów zgromadzonych na trybunach – KSW 39 na żywo obejrzy około 50 tysięcy fanów.

Nie tylko pod względem ilości widzów będzie to rekordowa gala, ale również pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu zaplanowanych walk stawką będzie mistrzowski pas federacji KSW. Widzowie zgromadzeni na trybunach jak i przed telewizorami już od początku gali muszą spodziewać się wielkich emocji – w pierwszej walce zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita walczyć będą o pas w kategorii do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka kobiet na gali, w innych 10 starciach walczyć będą panowie.

Gala KSW 39 będzie historyczna również pod innym względem – w głównej walce wieczoru rękawice skrzyżują dwaj mistrzowie Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, który da odpowiedź na pytanie – który z tych dwóch wielkich wojowników jest najlepszy!

Jak zawsze kibice MMA czekać będą również na pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem rywalem byłego strongmana będzie rywal sprzed lat, właśnie w zawodach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny "Tyberian" jak dotąd w formule MMA stoczył trzy walki – wszystkie kończyły się zwycięstwem Kowalczyka już w pierwszych rundach. Walka Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla fanów zgromadzonych na stadionie czymś wyjątkowym i można liczyć na superciężkie starcie dwóch gigantów.

Wielkim zainteresowaniem cieszyć się będzie również walka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie niesamowicie interesujące starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w niesamowitym stylu pokonał na gali KSW 37 dotychczasowego mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej walce nie będzie miał nic do stracenia a ewentualna wygrana wyniesie go na szczyt wagi ciężkiej.

Kolejna walka do której dojdzie w Warszawie to starcie z cyklu "freak fight’u": Popek Monster – Robert Burneika na żywo z pewnością będzie wielkim wydarzeniem. Walka prawdopodobnie nie będzie stać na wysokim poziomie sportowym, ale z pewnością będzie to widowisko jakiego oczekują kibice pod względem wielkiego komercyjnego widowiska. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Tylko na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy ciężkich pojedynków… kolejną walką jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli śledzić kibice będzie starcie dwóch wspaniałych zawodników wagi ciężkiej. Byłego już mistrza z niedawnym pretendentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie prawdziwy hit, który najprawdopodobniej wyłoni zawodnika, który w kolejnej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Oprócz wymienionych pojedynków zobaczymy pięć innych, w których aż w trzech stawką będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej walczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, a Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje obronić pas mistrza wagi piórkowej.

Ale to nie wszystko! Na ten powrót czekali wszyscy fani MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Rywalem polskiego zawodnika (ostatnio komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który dość niedawno walczył o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Powracający po 6 latach przerwy "Juras" dostaje więc trudnego przeciwnika a kibice mogą spodziewać się niesamowicie ciekawej walki. Co więcej, na Stadionie Narodowym swój debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – polski zapaśnik, który w stylu klasycznym zdobył brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 13.03.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs TBA (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs TBA (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK