Czescy bukmacherzy zaczynają działalność w internecie

0

Jedną z firm bukmacherskich, która dostała pozwolenie na działalność w sieci jest Sazka. Bukmacher ten jest jednym z pięciu czeskich firm, które otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności hazardowej przez Internet.

Z informacji przedstawionych przez przedstawicieli firmy, internetowe zakłady bukmacherskie będzie można zawierać na dotychczasowym portalu firmy o adresie: www.e-sazka.cz. Do tej pory portal służył do przygotowywania kuponów online (podobnie jak na stronie polskiej Fortuny), które gracz mógł realizować w oddziale firmy. Od teraz portal ma zmienić nazwę na www.sazkatip.cz.

Portal będzie do dyspozycji po czesku i angielsku, a konto bukmacherskie prowadzone będzie za darmo. Obstawiać będzie można 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Minimalny zakład który będzie można obstawić to 1 czeska korona, natomiast wysokość ewentualnych wygranych będzie bez limitów.

Natychmiast po zakończeniu zdarzenia na które gracz obstawił i wygrał, firma będzie przelewać wygrane na indywidualne konto gracza. Następnie z konta jak to typowo wygląda u innych bukmacherów internetowych, pieniądze będzie można przelać na rachunek bankowy lub też wypłacić w oddziale firmy.

Aby założyć konto koniecznie trzeba odwiedzić oddział bukmachera. W ten sposób bukmacher chce mieć pewność, że gracz ma ukończone 18 lat i, że jest właśnie tą osobą za którą się podaje.

Oprócz firmy Sazky pozwolenie dostało również pięć czeskich firm m.in.: Fortuna, Chance, Synot Tip i Tipsport. Otwarcie zakładów bukmacherskich w Czechach to dobry znak, że już niebawem także Polskie oddziały firm Fortuna i Tipsport stworzą ofertę internetową dla Polaków.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK