fortuna

Co u Włochów?

0

Polska Plus Liga ma aktualnie przerwę, ale w sukurs przychodzą nam Włosi. Mimo Świąt dziś odbędą się kolejne spotkania Copa Italia A1. W ofercie Bwina mamy zakłady na pojedynki Piacenzy z Modeną, Trentino z Perugia, Maceraty z Latiną i Valentii z Cuneo.

W trzech pierwszych pojedynkach łatwo wskazać faworyta, są nim gospodarze starć. Wprawdzie Piacenza i Modena sąsiadują wysoko w tabeli, jednak nie spodziewam się innego rozstrzygnięcia jak wygranej gospodarzy. Typuję Piacenza.

W drugim starciu możemy oczekiwać pogromu. Trentino w 12 dotychczasowych starciach oddało rywalom zaledwie 7 setów, Perugia jako średniak ligowy oddało ich już 22. Znów typ na gospodarza z handicapem -1,5 seta.

Wicelider z Maceraty podejmuje kolejnego średniaka. Latina przed tygodniem przegrała z Perugią na wyjeździe, co wyraźnie pokazuje, jaki ten zespół ma potencjał na wyjeździe. Wicelider nie powinien mieć żadnych problemów. Typ Macerata -1,5 seta.

Najciekawszym wydaje się starcie Valentii z Cuneo. Nominalnie typowałbym wygraną gości, ci jednak wyraźnie się zacięli. W 11 kolejce przegrali w Perugii i to 3-0 ! (wszystkie sety do 22), zaś w 12 serii spotkań ulegli u siebie z beznadziejnym Frotte 0-3! Tutaj pojedynek był jednak nieco bardziej wyrównany, a dwa sety kończone były grą na przewagi. Nie mniej jednak wobec tak fatalnej postawy Cuneo typuję wygraną gospodarzy z Valentii. Ci także przegrali dwa ostatnie spotkania, ale nie grali ze średniakami, a Liderem i Wiceliderem rozgrywek. Typ Valentia +1,5 seta. 

Kurs na Velentię wynosi 2.10, zaś za wygraną Cuneo Bwin płaci 1.65.

  Już teraz otwórz darmowe konto na Bwin i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.