Campeonato Brasileiro – Gremio vs. Vasco da Gama.

0

Już w sobotę w brazylijskiej Serie A o 23:30 czasu polskiego czeka nas starcie Gremio z zespołem Vasco da Gama.

 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 

Podopieczni Rogera Machado Marquesa okupują trzecie miejsce w tabeli zdobywając jak dotąd 23 oczka. Na 12 rozegranych spotkań, drużyna z Arena do Gremio siedmiokrotnie wygrywała, dwa razy remisowała oraz trzykrotnie przegrywała. Na sześć ostatnich rozegranych spotkań, zespół Gremio Porto Alegre aż pięć z nich wygrał. Uległ tylko drużynie Chapecoense AF 0:1.

Ambitny trener zespołu Gremio nie był zadowolony z gry swoich podopiecznych więc możemy się spodziewać kilku zmian w składzie na mecz z Vasco. Luana prawdopodobnie zastąpi Mamute. W składzie zabraknie: Ramiro, Gabriela, a zagrożone są występy: Pedro Rochy, Biteco oraz Maicona. Właśnie wspomniany wcześniej Luan prezentuje najwyższą formę w zespole sobotnich gospodarzy. Luan dotychczas strzelił dwa gole, a przy czterech asystował. Wysoko oceniani są także: M. Oliveira oraz R. Galhardo, a także zmiennik Luana – Mamute.

 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Rywal Gremio zajmuje aktualnie 19. lokatę w ligowej tabeli brazylijskiej Serie A. Goście jak dotąd zdobyli w lidze dziewięć punktów i wygrali zaledwie dwa mecze i odnieśli aż siedem porażek. Najbardziej upokarzająca była ta ostatnia, kiedy to podopieczni trenera Dorivy musieli uznać wyższość Sao Paulo 0:4 – w dodatku na własnym stadionie. W drużynie Vasco da Gama najwięcej bramek dotychczas zdobył D. Riascoc, ale były to zaledwie dwa trafienia.

Goście będą osłabieni brakiem Nei oraz Martina Silvy. Pewni możemy być kilku roszad w składzie, podobnie jak w zespole Gremio. 

Na mecz z Gremio, w drużynie gości zabraknie kontuzjowanych: Nei oraz Martina Silvy. Po kompromitującej przegranej 0:4 w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie dojdzie do kilku zmian w wyjściowym składzie trenera Dorivy. Do składu powraca Dagoberto, a możliwy jest także występ Christiano oraz Jhona Cleya. 

 

 

Przewidywane składy:

Gremio: Grohe – Galhardo, Rhodolfo, Geromel, Oliveira – Walace, Maicon – Giuliano, Douglas, Rocha – Mamute.

Vasco da Gama: Charles – Vieira, Rodrigo, Salles, Madson – Guinazu, Serginho – Cley,Andrezinho – Dagoberto, Riascos.

 

 

William Hill na Gremio oferuje kurs 1.44, na remis 4.20, na to iż w spotkaniu zwycięży Vasco da Gama – 7.50.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.