fortuna

Betclick sponsorem Lecha Poznań

0

Firma BetClick będzie od przyszłego sezonu sponsorem strategicznym Lecha Poznań. Dzięki nowej umowie klub z Bułgarskiej może zarobić rocznie 5 mln zł.

BetClick działa na rynku od 2005 roku. Od tego czasu zdobył ponad milion klientów. Bukmacher jest aktywny również na polskim podwórku, współpracując m.in. ze znanym komentatorem sportowym Mateuszem Borkiem, który ma poprowadzić dzisiejszą konferencję w hotelu Andersia.

 

 

BetClick działa na podstawie licencji wydanej na Malcie. Jest jednym ze sponsorów Juventusu Turyn. Z Włoch pochodzi również nowy ambasador firmy, trener Arrigo Sacchi, który dziś będzie obecny na podpisaniu umowy.

63-letni Sacchi nigdy nie grał zawodowo w piłkę nożną. Przez kilka lat występował jedynie w lokalnych zespołach amatorskich Fusignano CF (1973-77) oraz Bellaria CF (1977-79). W międzyczasie był sprzedawcą obuwia. Pracę szkoleniową rozpoczął w drużynach trzecioligowych. W Polsce ma zachęcać kibiców do internetowych zakładów.

Przedstawiciel Lecha prowadził rozmowy o sponsoringu od ponad roku. Nie były one łatwe, ale zakończyły się powodzeniem. Dziś w Poznaniu pojawią się prezesi z centrali francuskiej nowego sponsora.

BetClick to jedna z najnowszych firm, oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce. Nie ma ona nigdzie na świecie lokali, gdzie można zawierać zakłady sportowe, za to w internecie oferuje bardzo szeroką ofertę. Obstawiać można w niej praktycznie wszystko. W dni z dużą ilością spotkań BetClick oferuje nawet ponad 10 tys. zdarzeń do obstawiania. Na stronie bukmachera można typować nawet walki K1. Z BetClick za granicą współpracują Deco (Portugalia), Marcel Desailly (Francja), Stefan Effenberg (Niemcy) i Kiko Navarez (Hiszpania).

Umowa z bukmacherem pozwoli im przejąć rolę sponsora numer jeden w poznańskim klubie. Nie oznacza to jednak, że dotychczas współpracujące z Lechem firmy wycofają się ze sponsorowania. Trwają negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu z Warką. Inni sponsorzy też są zainteresowani dalszą współpracą. Związanie się z BetClick pozwoli jednak Dumie Wielkopolski na powiększenie budżetu, a tym samym na zrealizowanie ambitnych planów transferowych.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK