fortuna

BetClic na koszulkach Olympique Marsylia

0

BetClic – wiodący bukmacher na rynku sportowych zakładów wzajemnych oraz gier online, podpisał kontrakt z Olympique Marsylia. Logo BetClic będzie widoczne przez kolejny sezon na koszulkach zawodników podczas meczów, które OM zagra u siebie, a także na wyjeździe i podczas Europejskich Pucharów.

BetClic jest bardzo zadowolony z tego, iż może udzielić wsparcia czołowemu klubowi francuskiej piłki nożnej, który triumfował aż dwa razy w tym sezonie (zdobył Mistrzostwo Francji i Puchar Ligi Francuskiej). Tym samym BetClic, jako sponsor najlepszych francuskich i europejskich klubów, takich jak Olympique Lyon, AS Saint-Etienne, Juventus Turyn oraz 11 klubów ligi portugalskiej, umacnia swoją czołową pozycję partnera europejskiego futbolu.

Relacja pomiędzy BetClic a Olimpique Marsylia została zbudowany wokół wspólnych wartości i celów. „Nasza współpraca to naturalne połączenie dwóch partnerów, których łączą dążenie do perfekcji, dynamizm inwestycyjny i know-how. Współpraca z najbardziej utytułowanym klubem w historii francuskiego futbolu niewątpliwie potwierdza naszą pozycję lidera na rynku sportowych zakładów wzajemnych oraz gier online.” – powiedział Nicolas Béraud, założyciel i prezes firmy BetClic.

Jean-Claude Dassier, prezes Olympique Marsylia stwierdził natomiast: „Olympique jest dumny ze współpracy z firmą BetClic, głównym partnerem w świecie sportu. OM i BetClic jednoczą wspólne wartości i cele, takie jak połączenie przyjemnego z pożytecznym i jednoczesne dążenie do osiągnięcia jak najlepszych wyników”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK