fortuna

Łabędzie podejmą The Toffees.

0

Swansea wygrało dwa ostatnie mecze ligowe co daje im aktualnie 46 punktów i tylko jednego oczka brakuje im do ich najlepszego osiągnięcia w Premier League, mianowicie 47 punktów. Dzisiaj naprzeciw Łabędzi stanie drużyna Evertonu.

 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

Goście złapali w końcu odpowiedni rytm i już wizja spadku raczej Evertonowi nie grozi, a zakończenie rozgrywek w górnej części tabeli jest w zasięgu ręki. Gdy na Goodison Park spotykają się obie drużyny, pada dużo bramek, chociaż ostatni mecz temu zaprzeczył, kiedy padł bezbramkowy remis.

W drużynie Łabędzi w dzisiejszym meczu na pewno na boisku nie zobaczymy Toma Carolla, Jeffersona Montero oraz Kyle’a Naughtona. Niepewny jest także występ Jacka Corka. W zespole gości nie zagra Bryan Oviedo, Tony Hibbert oraz Darron Gibson, wszyscy są kontuzjowani. Na boisku możemy nie zobaczyć także Romelu Lukaku, co będzie sporym osłabieniem The Toffees. Prawdopodobnie na szpicy zastąpi go Kone.

Statystyki zdecydowanie są po stronie Evertonu. Łabędzie wygrały zaledwie jedno spotkanie z ostatnich 22 meczów przeciwko The Toffees. Było to 23 września podczas Capital One Cup, kiedy to Swansea zaaplikowała Evertonowi trzy gole, nie tracąc przy tym ani jednego.

Jak zapowiada Garry Monk, dla jego drużyny liczy się już tylko konkretny cel, a mianowicie osiągnięcie nowego rekordu jego drużyny w Premier League.

"Walczymy o klubowy rekord, na tym się teraz koncentrujemy. Nie walczymy o utrzymanie, europejskie puchary też są poza naszym zasięgiem, więc walczymy o ten cel, mamy na zrealizowanie go wielką szansę. Mamy możliwość osiągnięcia tego klubowego rekordu już w sobotę i będziemy na nim skoncentrowani w 100%. "

Roberto Martinez chwali drużynę Garry’ego Monka, podkreślając ich mocne strony.

"Przez cały sezon Swansea jest bardzo mocnym zespołem, nie mieli dłuższych okresów kryzysu. Zaczęli sezon mocno, zawsze potrafili sobie radzić z kontuzjami, zawieszeniem graczy, czy brakiem sprzedanych zawodników w styczniu. To świadczy jak zespól jest przygotowany od strony mentalnej i jak dobrze jest zorganizowany. Garry Monk zna ten zespół z każdej strony i to ma przełożenie na ich grę. Zawsze są drużyną waleczną i trudną do pokonania. "

 
 
 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

 

Obie drużyny są aktualnie na fali wznoszącej, wygrywając kolejne mecze. Biorąc pod uwagę, że poza ostatnim spotkaniem, kiedy pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem, mecze obu drużyn są bogate w bramki. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko i ciężko w tym meczu wskazać faworyta. 

 

William Hill na Swansea oferuje kurs 2.50, na remis 3.30, na to iż w spotkaniu zwycięży Everton – 3.10.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK