15.11 czy 14.11?

0

 

 

Niedziela stanie pod znakiem wielkiej niewiadomej wyniku starcia Verdasco z Fallą. Media poświęcają sporo uwagi starciu urodzonego 15.11.1983 roku Hiszpana z urodzonym 14.11.1983 Argentyńczykiem. Wygląda na to, że obaj są w koszmarnej formie. Także Bwin nie ma zdania, nie ma swojego faworyta w tym pojedynku.

Ranking ATP i bilans bezpośrednich spotkań wskazują na Verdasco. Hiszpan jest sklasyfikowany na 28 miejscu przy 60 pozycji rywala. Dotychczas jedyne oficjalne spotkanie między tymi zawodnikami wygrał Hiszpan – w 2012 roku w Madrycie ograł Fallę 2-1. To była jednak zupełnie inna nawierzchnia, na której Hiszpanie całkiem nieźle się odnajdują. Jutro zagrają jednak na kortach twardych.

Mimo dość jasnych przesłanek wynikających z powyższego wcale mnie nie dziwi fakt, ze Bwin nie ma swojego faworyta w niedzielnym pojedynku. To co prezentuje bowiem Hiszpan na kortach w ogóle nie odpowiada jego rankingowi. Na słabo obsadzonych zawodach Hofman Cup dotarł wprawdzie do finału, gdzie przegrał z Djokovicem. W Sydney ograł go już w 1 rundzie Istomin. AO już było nieco lepsze, ale i tutaj Hiszpan dotarł tylko do III rundy, gdzie odprawił go Anderson 2-3. Po miesiącu przerwy widać było, że coś nie gra u Hiszpana. Verdasco w I rundzie żegnał się z zawodami w San Jose i Indian Wells, ulegając 0-2 niżej notowanym rywalom. Tym samym nie dziwi fakt, że Falla będzie szukał swojej szansy w niedzielnym pojedynku.

I niewykluczone, że ją znajdzie. Argentyńczyk w San Jose dotarł do III rundy, gdzie ograł go Querrey, ale później notował już serię wpadek. Memphis, Delray Beach i Indian Wells żegnał już w I rundzie. Dopiero w Dallas dotarł dalej, ale i tu w drugim pojedynku pozbawił go nadziei Rochus. W czwartek Falla wygrał w Miami z Soedą, ale głównie dzięki przełamaniu w końcówce pierwszego seta. Później rywal nie stawiał już większego oporu. Spodziewam się, że w niedzielę wygra przynajmniej jednego seta – kurs 1.45 Bwin.

Kurs na Verdasco wynosi 1.85, zaś za wygraną Falli bwin płaci 1.85.

  Już teraz otwórz darmowe konto na Bwin i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.