Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » zakłady sportowe online

fortuna

Tag: zakłady sportowe online

Internetowe zakłady bukmacherskie - 2009-04-04 15:16:36

Internetowe zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie przyciągają coraz większą rzeszę fanów zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Trend ten jest najlepiej zauważalny wśród ludzi młodych. Większość z nich interesuje się sportem, a wraz z wiekiem rozwija się u nich żyłka do pieniędzy. Ponieważ szkoła i inne obowiązki, a także niski wiek, wykluczający podpisanie jakiejkolwiek umowy, raczej uniemożliwiają podjęcie normalnej pracy, wielu zwraca swą uwagę ku typowaniu meczów.


więcej

Zakłady bukmaherskie (bukmacherskie) - 2009-08-17 15:18:20

Zakłady bukmaherskie (bukmacherskie)

Zakłady bukmaherskie (pisane prawidłowo jako zakłady bukmacherskie) przeżywają dzisiaj apogeum swej popularności i trudno sobie wyobrazić żeby kiedykolwiek mogło być inaczej. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że zakłady sportowe, które znamy dzisiaj są wynikiem wielu lat ewolucji, która rozpoczęła się na długo przed I wojną światową! Już w XIX wieku ludzie zaczęli się zainteresować się przewidywaniem wyników rozgrywek sportowych i od tego czasu zaczęła tworzyć się historia, która trwa do dziś. Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi etapami rozwoju i zmianami jakie zakłady bukmaherskie przeszły na przestrzeni wieków.

Pewne jest, że zakłady bukmaherskie narodziły się w Wielkiej Brytanii, trudniej natomiast ustalić datę ich narodzin. Wiadomo natomiast, że już w latach 80. XIX wieku, kibice piłkarscy pierwszej zawodowej ligi na świecie chętnie zakładali się między sobą, typując wyniki danego spotkania. Temat ten szybko podchwyciły gazety, a dziennikarze stali się pierwszymi bukmaherami, regularnie umieszczając w prasie stworzone przez siebie kursy na ligowe spotkania.


więcej