Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » zakłady sportowe

fortuna

Tag: zakłady sportowe

Twój pierwszy zakład - 2015-02-26 16:23:12

Twój pierwszy zakład

Jeśli nie nigdy nie obstawiałeś zakładów bukmacherskich przez internet, ani tradycyjnie, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim informacje jak krok po kroku obstawić swój pierwszy zakład sportowy w Internecie, u bukmachera działającego całą dobę, 7 dni w tygodniu.


więcej

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać? - 2011-04-12 10:42:25

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać?

Z pewnością wielu stałych bywalców placówek zakładów bukmacherskich oraz użytkowników internetowych portali pozwalających na obstawianie meczy interesuje w miarę pewna i prosta metoda, która pomogłaby im zwielokrotnić wartość wygranych. Nie ma chyba gracza, którego szanse na poważne pieniądze przekreśliło tylko jedno pechowe zdarzenie, albo stosującego niby 100 % metodę, a tracącego przy tym nierzadko spora gotówkę. Dodajmy do tego ogromne poziom adrenaliny i stresu, który rośnie wprost proporcjonalnie do wartości kuponu  oraz godziny spędzone na porównywaniu statystyk i opinii specjalistów. Zacznijmy jednak od założenia konta w firmie bukmacherskiej. Osobiście polecamy bukmachera Bwin (kliknij tutaj aby otworzyć konto i odebrać bonus do 100 PLN za rejestrację).


więcej

Promocje bukmacherskie - 2009-04-09 14:40:13

Promocje bukmacherskie

Jak powszechnie wiadomo zakłady bukmacherskie w Internecie są dużo korzystniejsze niż obstawianie meczów u standardowych bukmacherów. Wpływa na to wiele czynników. Gra w Internecie jest nieopodatkowana, firmy internetowe oferują wyższe kursy, ponieważ nie muszą opłacać setek pracowników oraz wynajmować lokali. Z pewnością do zalet typowania w sieci można zliczyć bogatszą ofertę oraz setki statystyk dostępnych od ręki, za jednym kliknięciem myszki. Ale tym co naprawdę przysparza internetowym bukmacherom milionów klientów są promocje bukmacherskie.


więcej

Systemy bukmacherskie - 2009-04-04 15:14:48

Systemy bukmacherskie

Aby wygrywać u bukmachera potrzebnych jest kilka rzeczy. Niewątpliwie najważniejsza jest wiedza, bez której w sportowym światku zakładów nie jesteśmy w stanie osiągnąć absolutnie nic. Przydałoby się także trochę szczęścia i intuicji, bo zakłady bukmacherskie na pewno nie są przedmiotem ścisłym, które podlegają jakimś przewidywalnym regułom. Czy jednak oznacza to, że bez wiedzy, szczęścia i intuicji nie mogę zacząć wygrywać? Nie! Zakłady sportowe są w pewnym sensie hazardem i grą losową, tak samo jak ruletka, black Jack czy lotto. A ponieważ jest to gra losowa, można ją w jakimś stopniu przewidzieć, bo gdzie nie pomoże wiedza sportowa, tam pomóc może matematyka. W tym wypadku siła nauki przejawia się poprzez systemy bukmacherskie.


więcej

Pewniaki - 2009-04-04 15:15:03

Pewniaki

Każda społeczność posiada swój specyficzny język, który w pewnym stopniu jest niezrozumiały dla reszty społeczeństwa. Własnymi dialektami posługują się prawnicy, lekarze, a także bukmacherzy. Jeśli jesteś nowy w branży, to niech nie zdziwi Cię fakt, że wchodząc po raz pierwszy do bukmachera, usłyszysz rozmowę, z której możesz nie zrozumieć absolutnie nic, ze względu na skomplikowaną terminologię. Może ona dotyczyć handicapów czy under’ów i over’ów. Jednym z ciekawszych słów, którego używają bukmacherzy jest słowo „pewniak”. Termin ten może być rozumiany dwuznacznie, postaram się więc nieco przybliżyć to jakże ważne słowo, które występuje tak często gdy chodzi o zakłady bukmacherskie.


więcej

Bukmacherstwo - 2009-08-17 15:17:23

Bukmacherstwo

Bukmacherstwo to termin, który w Polsce zyskuje coraz większy rozgłos, głównie dzięki błyskawicznemu wręcz rozwojowi Internetu, a także dostępnością punktów naziemnych bukmacherów, które spotkać możemy już nie tylko w polskich metropoliach, ale nawet w kilkutysięcznych miasteczkach. Jedni uważają zakłady sportowe za rozrywkę, drudzy za rodzaj sportu, dla innych jest to nawet rodzaj nałogu. Spróbujmy prześledzić skąd wziął się fenomen zakładów bukmacherskich na świecie, a także jaką rolę odgrywa on w dzisiejszym życiu.


więcej

Bukmacher - 2009-08-17 15:16:59

Bukmacher

Bukmacher to osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów na zdarzenia z różnych dyscyplin sportowych”. Tyle z definicji. W rzeczywistości za niewinnym słówkiem „bukmacher” kryje się mnóstwo znaczeń. Bukmacherami nazywają siebie często gracze, ale także firmy, które przyjmują nasze zakłady czy eksperci na forach i portalach bukmacherskich. Czy oznacza to zatem, że pani, która drukuje dla mnie kupon w STS-ie jest bukmacherem? Chyba nie. Kim więc jest bukmacher? Moim zdaniem najbardziej na to miano zasługują ludzie, którzy stoją nieco co z boku, lecz w rzeczywistości napędzają całą bukmacherską machinę. Im i ich pracy poświęcam niniejszy artykuł.


więcej