Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » zakłady bukmacherskie

fortuna

Tag: zakłady bukmacherskie

Zacznij tutaj - twoja pierwsza wizyta na BetGlob pl - 2015-02-26 16:25:53

Zacznij tutaj - twoja pierwsza wizyta na BetGlob pl

Jesteś na stronie po raz pierwszy? To nawet dobrze, bo zaraz postaram Ci się przedstawić po co ten serwis, co na nim znajdziesz i czemu jest tak naprawdę poświęcony. Chcesz zacząć obstawiać zakłady sportowe, zagrać w pokera lub w wirtualnym kasynie za pieniądze? Dzisiaj możesz tego dokonać nie wychodząc z domu. Z tego serwisu dowiesz się jak i gdzie możesz to zrobić.


więcej

Kto nie ryzykuje, ten nie ma - 2009-10-08 19:33:01

Kto nie ryzykuje, ten nie ma

Coraz większa, w dobie XXI wieku, jest nasza skłonność do podejmowania ryzyka. W ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosły przychody firm bukmacherskich. Polacy coraz chętniej zaczęli angażować się w gry liczbowe. Częściej także byli użytkownikami kasyn czy salonów gier.
Badania przeprowadzone prze Reader;s Digest obrazują, że Polacy z jednej strony uważają się za osoby pewne siebie, obowiązkowe a także kierujące się zasadami i przekonaniami. Z drugiej strony jednak lubimy wyzwania i ciągłe zmiany w życiu. Jesteśmy chętni na spróbowanie czegoś nowego, skłonni do podejmowania ryzyka ale jednak nie impulsywni pod tym względem. Powyższe epitety sprzyjają do pobudzenia w nas natury ryzykanta – hazardzisty. Jednak potrafimy tutaj wyodrębnić granice rozsądku.
Podejmujemy bowiem takie ryzyko, które według nas daje obietnicę wysokiej nagrody i nie wiąże się ze znacznymi stratami w razie ewentualnej porażki. Nie podejmujemy wyzwań, które według naszej trzeźwej oceny są praktycznie niemożliwe do realizacji. Nasz profil i skłonności charakteru wspierają rozwój przedsięwzięć biznesowych, które na ryzyku bazują.


więcej