Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » zakłady bukmacherskie

fortuna

Tag: zakłady bukmacherskie

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać? - 2011-04-12 10:42:25

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać?

Z pewnością wielu stałych bywalców placówek zakładów bukmacherskich oraz użytkowników internetowych portali pozwalających na obstawianie meczy interesuje w miarę pewna i prosta metoda, która pomogłaby im zwielokrotnić wartość wygranych. Nie ma chyba gracza, którego szanse na poważne pieniądze przekreśliło tylko jedno pechowe zdarzenie, albo stosującego niby 100 % metodę, a tracącego przy tym nierzadko spora gotówkę. Dodajmy do tego ogromne poziom adrenaliny i stresu, który rośnie wprost proporcjonalnie do wartości kuponu  oraz godziny spędzone na porównywaniu statystyk i opinii specjalistów. Zacznijmy jednak od założenia konta w firmie bukmacherskiej. Osobiście polecamy bukmachera Bwin (kliknij tutaj aby otworzyć konto i odebrać bonus do 100 PLN za rejestrację).


więcej

Jakiego bukmachera internetowego wybrać? - 2009-02-16 16:01:40

Jakiego bukmachera internetowego wybrać?

Pytanie „jakiego bukmachera wybrać” z pewnością nurtuje wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie przygody z internetowym hazardem i obstawianiem meczy za pomocą sieci oraz tych, którzy nie są zadowoleni ze świadczonych usług obecnego bukmachera.


więcej

Zakłady bukmacherskie - 2009-02-05 17:45:47

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy od kuchni

Jeśli ktoś interesuje się sportem to może najwyższy czas pomyśleć nad tym, aby zacząć na tym zarabiać. Zakłady bukmacherskie mają w swoich ofertach liczne możliwości zakładów. Są tam już z góry ustalone reguły i zasady gry. Najważniejszym wymaganiem, aby w ogóle wziąć udział w tego typu rozrywce jest ukończenie osiemnastu lat wtedy też nie ma żadnych już ograniczeń i uczestnik może typować wszystkie zdarzenia sportowe krajowe, jak i zagraniczne, na całym świecie. Typować można zwycięzców bądź określone zdarzenia, które mają bądź mogą mieć miejsce podczas wybranego zdarzenia sportowego.


więcej

Tradycyjny bukmacher stacjonarny STS - 2009-02-21 18:18:07

Tradycyjny bukmacher stacjonarny STS

STS, czyli Start-Typ Sport to klasyka jeśli chodzi o bukmacherstwo polskie, a gdy weźmiemy pod uwagę jego popularność to możemy stwierdzić, że jest to prawdziwy mercedes wśród bukmacherów. Chodzi jednak o tych naziemnych, bo zakłady w Internecie to jednak zupełnie inna bajka i nawet najlepsza firma bukmacherska działająca poza siecią, jaką jest niewątpliwie STS, nie może się z nimi równać.


więcej

Systemy bukmacherskie - 2009-04-04 15:14:48

Systemy bukmacherskie

Aby wygrywać u bukmachera potrzebnych jest kilka rzeczy. Niewątpliwie najważniejsza jest wiedza, bez której w sportowym światku zakładów nie jesteśmy w stanie osiągnąć absolutnie nic. Przydałoby się także trochę szczęścia i intuicji, bo zakłady bukmacherskie na pewno nie są przedmiotem ścisłym, które podlegają jakimś przewidywalnym regułom. Czy jednak oznacza to, że bez wiedzy, szczęścia i intuicji nie mogę zacząć wygrywać? Nie! Zakłady sportowe są w pewnym sensie hazardem i grą losową, tak samo jak ruletka, black Jack czy lotto. A ponieważ jest to gra losowa, można ją w jakimś stopniu przewidzieć, bo gdzie nie pomoże wiedza sportowa, tam pomóc może matematyka. W tym wypadku siła nauki przejawia się poprzez systemy bukmacherskie.


więcej

Pewniaki - 2009-04-04 15:15:03

Pewniaki

Każda społeczność posiada swój specyficzny język, który w pewnym stopniu jest niezrozumiały dla reszty społeczeństwa. Własnymi dialektami posługują się prawnicy, lekarze, a także bukmacherzy. Jeśli jesteś nowy w branży, to niech nie zdziwi Cię fakt, że wchodząc po raz pierwszy do bukmachera, usłyszysz rozmowę, z której możesz nie zrozumieć absolutnie nic, ze względu na skomplikowaną terminologię. Może ona dotyczyć handicapów czy under’ów i over’ów. Jednym z ciekawszych słów, którego używają bukmacherzy jest słowo „pewniak”. Termin ten może być rozumiany dwuznacznie, postaram się więc nieco przybliżyć to jakże ważne słowo, które występuje tak często gdy chodzi o zakłady bukmacherskie.


więcej

Bukmacherstwo - 2009-08-17 15:17:23

Bukmacherstwo

Bukmacherstwo to termin, który w Polsce zyskuje coraz większy rozgłos, głównie dzięki błyskawicznemu wręcz rozwojowi Internetu, a także dostępnością punktów naziemnych bukmacherów, które spotkać możemy już nie tylko w polskich metropoliach, ale nawet w kilkutysięcznych miasteczkach. Jedni uważają zakłady sportowe za rozrywkę, drudzy za rodzaj sportu, dla innych jest to nawet rodzaj nałogu. Spróbujmy prześledzić skąd wziął się fenomen zakładów bukmacherskich na świecie, a także jaką rolę odgrywa on w dzisiejszym życiu.


więcej

1 2 »