Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » kurs bukmacherski

fortuna

Tag: kurs bukmacherski

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.3 - 2015-10-20 00:33:07

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.3

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.
W poprzednich artykułach, który znajdziecie tutaj i tutaj , znajdziecie wprowadzenie do kursu i analizę serwisu bet365. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę dzisiejszego artykułu!

Rodzaje zakładów, czyli o co w tym wszystkim chodzi

Tak jak większość grup społecznych i kulturowych, także bukmacherzy mają swój slang, który znacznie skraca czas komunikacji między graczami , a także stanowi o atrakcyjności danego obszaru. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej typom zakładów oferowanych przez bukmachera bet365 – na przykładzie wydarzenia piłkarskiego, siatkarskiego i tenisowego.

Po otworzeniu strony bet365, przejściu do zakładki Sporty na górze i wyborze dyscypliny Piłka nożna po lewej stronie, wybieramy rozgrywki Polska - Ekstraklasa. Pierwszym wydarzeniem, na które bukmacher przyjmuje typy, jest właśnie mecz Arka – Zagłębie. 


więcej

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.2 - 2011-03-25 10:33:18

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.2

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.
W poprzednim artykule, który znajdziecie pod linkiem tutaj , znajdziecie wprowadzenie do kursu. Przeczytaj go uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę drugiego artykułu!

Dzisiaj nie wykorzystasz jeszcze wiedzy, jaką posiadłeś po lekturze, o których wspominałem w części 1. cyklu. Statystyka jest bardzo silną bronią dla gracza, jednak wykorzystanie tej wiedzy nie jest możliwe bez zrozumienia schematów obowiązujących w serwisach bukmacherskich, a przede wszystkim bez przyswojenia terminologii i typów zakładów oferowanych przez bet365. Najpierw przejdźmy jednak do serwisu bet365.

Bet365 – strona główna i dział Sporty

Przyjrzyjmy się zatem samej stronie bukmachera bet365 (kliknij obok by otworzyć). Bukmacher postawił na prostą szatę graficzną. Na górze strony można dokonać wyboru, jaka część oferty bet365 interesuje gracza – domyślnie wybrany jest dział Sporty. Do wyboru mamy również (zakłady sportowe) Na żywo, Kasyno, Poker, Gry. Nas w szczególności będą interesowały pierwsze dwa działy.

Po wyborze działu Sporty po lewej znajdziemy wykaz dyscyplin, wobec których bukmacher przygotował swoją ofertę. Przygotowany jest w wersji alfabetycznej. Mniej popularne sporty jak badminton czy piłką ręczna, które też będą czasem stanowiły przedmiot naszej gry, znajdziemy w wykazie pod nazwą więcej sportów.więcej

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.5 - 2015-10-20 00:34:13

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.5

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.

W poprzednich artykułach, które znajdują się tutaj, tutaj tutaj i tutaj, znajdziesz wprowadzenie do kursu i analizę serwisu bet365. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę dzisiejszego artykułu!

Zakłady w ramach rozgrywek piłki siatkowej

W poprzednich artykułach mogłeś przeczytać, które zakłady znajdujące się w ofercie bukmachera bet365 skierowanej do piłki nożnej i tenisa ziemnego są w mojej ocenie najbardziej atrakcyjne. Dziś wspólnie przyjrzyjmy się, jak można zarobić na meczu siatkarskim.

Podobnie jak w przypadku oferty odnoszącej się do piłki nożnej i tenisa ziemnego, także w siatkówce w pierwszej kolejności powinieneś się zainteresować zakładem Wygra Mecz. Samą idee tego zakładu opisywałem się w poprzednich artykułach cyklu. Zakład prosty i pozostawiający dużo swobody graczowi – można spokojnie odejść od komputera i nie śledzić punkt za punktem przebiegu rozgrywki.


więcej

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.1 - 2011-03-25 19:20:46

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.1

Niniejszym chciałbym zapoczątkować cykl artykułów, które będą odnosiły się do autorskiego sposobu gry w ramach oferty bukmachera bet365

Kim jestem

Funkcjonuję pod nickiem ~Webek i gram na zakładach sportowych od 3 lat. Początkowo byłem klientem bukmachera stacjonarnego Fortuna (wcześniej Profesjonal) i specjalizowałem się w zakładach odnoszących się do skoków narciarskich. Od 1,5 roku grywam już jedynie przez internet, korzystając z oferty przedstawionej przez bukmacherów bwin i bet365.

Bwin polecam graczom, ktorzy preferuja obstawianie rezultatów zdarzeń sportowych przed ich rozpoczęciem (pre-betting), bet365 zaś tym, którzy cenią sobie różnorodną i szeroką ofertę zakładów w trakcie wydarzeń sportowych (live betting).


więcej

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.4 - 2011-03-25 20:50:58

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.4

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.

W poprzednich artykułach, który znajdziecie tutaj tutaj i tutaj , znajdziesz wprowadzenie do kursu i analizę serwisu bet365. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę dzisiejszego artykułu!

Zakłady w ramach rozgrywek tenisa ziemnego

W poprzednim artykule przedstawiłem, na które zakłady z oferty skierowanej do rozgrywek piłki nożnej należy zwrócić szczególną uwagę. Wyłączają one element przypadku, a dla początkującego gracza powinny stanowić punkt wyjścia do nauki schematów i nauki gry na zakładach sportowych.

 W przypadku tenisa ziemnego, w pierwszej kolejności powinniśmy się zainteresować zakładem Zwycięzca meczu. Jest to najprostszy z zakładów – wykładamy się z bukmacherem, iż dany zawodnik wygra mecz, akceptując oferowany kurs. Im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo (zdaniem bukmachera), iż dany zawodnik rzeczywiście wyjdzie zwycięsko z danej potyczki.


więcej

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.6 - 2011-08-10 07:00:48

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.6

Zagrożenia wynikające ze specyfiki gry w zakładach wzajemnych

W otaczającej nas rzeczywistości pełno jest zagrożeń i niebezpieczeństw, które mogą w diametralny sposób zmienić los przeciętnego Kowalskiego - Kontrahent nie zapłaci za zapłacone towary, nieszczęśliwy zbieg okoliczności.Także zakłady sportowe ze względu na swoją specyfikę nie są wolne od czynnika ryzyka – przede wszystkim ze względu na fakt, iż w ramach rozgrywki posługujemy się własnymi pieniędzmi. Dzisiaj wspólnie przyjrzyjmy się, jakie zagrożenia czekają na gracza i które dyscypliny są szczególnie ryzykowne.

 


więcej