Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » bukmacherzy internetowi

fortuna

Tag: bukmacherzy internetowi

Jakiego bukmachera internetowego wybrać? - 2009-02-16 16:01:40

Jakiego bukmachera internetowego wybrać?

Pytanie „jakiego bukmachera wybrać” z pewnością nurtuje wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie przygody z internetowym hazardem i obstawianiem meczy za pomocą sieci oraz tych, którzy nie są zadowoleni ze świadczonych usług obecnego bukmachera.


więcej

Internetowe zakłady bukmacherskie - 2009-04-04 15:16:36

Internetowe zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie przyciągają coraz większą rzeszę fanów zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Trend ten jest najlepiej zauważalny wśród ludzi młodych. Większość z nich interesuje się sportem, a wraz z wiekiem rozwija się u nich żyłka do pieniędzy. Ponieważ szkoła i inne obowiązki, a także niski wiek, wykluczający podpisanie jakiejkolwiek umowy, raczej uniemożliwiają podjęcie normalnej pracy, wielu zwraca swą uwagę ku typowaniu meczów.


więcej

Bukmacherzy internetowi - 2009-08-17 15:18:49

Bukmacherzy internetowi

Dzisiejszy rynek bukmacherski jest opanowany i zdominowany przez firmy, oferujące swe usługi za pośrednictwem sieci. Bukmacherzy Internetowi, bo o nich oczywiście mowa, nie mają jeszcze co prawda monopolu w swojej branży, lecz cały czas powiększają dystans i przewagę nad tradycyjnymi placówkami. Owszem, punkty STS-u, Totomixa czy Fortuny, możemy jeszcze spotkać w średnich i dużych miastach, lecz bardzo możliwe, że już niedługo widok taki będzie czymś rzadkim, gdyż bukmacherzy Internetowi z roku na rok przyciągają do siebie miliony nowych graczy.


więcej