Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » bukmacherzy

fortuna

Tag: bukmacherzy

Promocje bukmacherskie - 2009-04-09 14:40:13

Promocje bukmacherskie

Jak powszechnie wiadomo zakłady bukmacherskie w Internecie są dużo korzystniejsze niż obstawianie meczów u standardowych bukmacherów. Wpływa na to wiele czynników. Gra w Internecie jest nieopodatkowana, firmy internetowe oferują wyższe kursy, ponieważ nie muszą opłacać setek pracowników oraz wynajmować lokali. Z pewnością do zalet typowania w sieci można zliczyć bogatszą ofertę oraz setki statystyk dostępnych od ręki, za jednym kliknięciem myszki. Ale tym co naprawdę przysparza internetowym bukmacherom milionów klientów są promocje bukmacherskie.


więcej

Bukmacherzy internetowi - 2009-08-17 15:18:49

Bukmacherzy internetowi

Dzisiejszy rynek bukmacherski jest opanowany i zdominowany przez firmy, oferujące swe usługi za pośrednictwem sieci. Bukmacherzy Internetowi, bo o nich oczywiście mowa, nie mają jeszcze co prawda monopolu w swojej branży, lecz cały czas powiększają dystans i przewagę nad tradycyjnymi placówkami. Owszem, punkty STS-u, Totomixa czy Fortuny, możemy jeszcze spotkać w średnich i dużych miastach, lecz bardzo możliwe, że już niedługo widok taki będzie czymś rzadkim, gdyż bukmacherzy Internetowi z roku na rok przyciągają do siebie miliony nowych graczy.


więcej

Zakłady buchmacherskie - 2009-05-11 19:56:35

Zakłady buchmacherskie

Idąc ulicą czy jadąc autobusem coraz częściej można usłyszeć rozmowy, przeważnie młodych ludzi, rozmawiających o „obstawianiu”, „kursach”, „stawkach” i „wygranych”. Dla osób niewtajemniczonych przekaz jest jasny – młodzi hazardziści. Jednak ci którzy wiedzą o co chodzi, wiedzą, że temat rozmowy z hazardem ma niewiele wspólnego, bo tematem tym są oczywiście zakłady sportowe, stające się powoli jedną z ciekawszych form rozrywki (a czasem również źródłem niemałych dochodów) i to niekoniecznie dla młodzieży. Czym są zakłady buchmacherskie i o co właściwie w nich chodzi? Czy jest to hazard, loteria czy może jeszcze coś innego? Wreszcie - co jest potrzebne aby wygrywać? Odpowiedzi na te i inne pytania spróbuję przybliżyć w niniejszym artykule.


więcej

Bonusy bez depozytu - 2009-12-09 12:05:26

Bonusy bez depozytu

Z pewnością każdy miłośnik wirtualnych kasyn i internetowego hazardu zwraca dużą uwagę na bonusy przygotowywane przez bukmacherów. Z ich znalezieniem obecnie nie ma najmniejszych problemów. Wystarczy tylko odwiedzić witrynę internetową jakiegokolwiek bukmachera, a się o tym przekonamy. W każdej zakładce w serwisie – gry, kasyno, zakłady sportowe czy poker – znajdziemy przynajmniej kilka promocji i bonusów. Na pierwszy rzut oka wydają się one bardzo korzystne. Kto nie chciałby dostać kilkuset złotych czy nawet euro gratis. Wszystko wydaje się być bardzo atrakcyjne, dopóki nie przeczytamy regulaminu promocji. Zwykle jest tak, że aby otrzymać kwotę bonusu trzeba spełnić wiele warunków.


więcej