Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Tagi » bukmacher

fortuna

Tag: bukmacher

Bukmacherzy - 2009-02-05 17:44:07

Bukmacherzy

Bukmacherzy online

Coraz więcej osób, szczególnie mężczyzn oczywiście, stara się wziąć szczęście i swoją przyszłość we własne ręce. Jednocześnie częściowo zdaje się mimo wszystko na los. Wielu ludzi lubi dreszczyk emocji, który towarzyszy praktycznie wszystkim zakładom bądź rozrywkom o charakterze choć trochę hazardowym. Trzeba przyznać, że Internet jest coraz popularniejszym źródłem nie tylko informacji, ale też wszelkich usług, które jeszcze niedawno były dostępne tylko w tradycyjnych punktach przyjmowania zakładów w konkretnych miastach. Dlatego też między innymi coraz częściej pojawiają się bukmacherzy Internetowi.


więcej

Bukmacherzy internetowi - 2009-08-17 15:18:49

Bukmacherzy internetowi

Dzisiejszy rynek bukmacherski jest opanowany i zdominowany przez firmy, oferujące swe usługi za pośrednictwem sieci. Bukmacherzy Internetowi, bo o nich oczywiście mowa, nie mają jeszcze co prawda monopolu w swojej branży, lecz cały czas powiększają dystans i przewagę nad tradycyjnymi placówkami. Owszem, punkty STS-u, Totomixa czy Fortuny, możemy jeszcze spotkać w średnich i dużych miastach, lecz bardzo możliwe, że już niedługo widok taki będzie czymś rzadkim, gdyż bukmacherzy Internetowi z roku na rok przyciągają do siebie miliony nowych graczy.


więcej

Bukmacherstwo - 2009-08-17 15:17:23

Bukmacherstwo

Bukmacherstwo to termin, który w Polsce zyskuje coraz większy rozgłos, głównie dzięki błyskawicznemu wręcz rozwojowi Internetu, a także dostępnością punktów naziemnych bukmacherów, które spotkać możemy już nie tylko w polskich metropoliach, ale nawet w kilkutysięcznych miasteczkach. Jedni uważają zakłady sportowe za rozrywkę, drudzy za rodzaj sportu, dla innych jest to nawet rodzaj nałogu. Spróbujmy prześledzić skąd wziął się fenomen zakładów bukmacherskich na świecie, a także jaką rolę odgrywa on w dzisiejszym życiu.


więcej

Zakłady buchmacherskie - 2009-05-11 19:56:35

Zakłady buchmacherskie

Idąc ulicą czy jadąc autobusem coraz częściej można usłyszeć rozmowy, przeważnie młodych ludzi, rozmawiających o „obstawianiu”, „kursach”, „stawkach” i „wygranych”. Dla osób niewtajemniczonych przekaz jest jasny – młodzi hazardziści. Jednak ci którzy wiedzą o co chodzi, wiedzą, że temat rozmowy z hazardem ma niewiele wspólnego, bo tematem tym są oczywiście zakłady sportowe, stające się powoli jedną z ciekawszych form rozrywki (a czasem również źródłem niemałych dochodów) i to niekoniecznie dla młodzieży. Czym są zakłady buchmacherskie i o co właściwie w nich chodzi? Czy jest to hazard, loteria czy może jeszcze coś innego? Wreszcie - co jest potrzebne aby wygrywać? Odpowiedzi na te i inne pytania spróbuję przybliżyć w niniejszym artykule.


więcej

Bukmacherzy online w Social Media - 2013-07-18 14:50:26

Bukmacherzy online w Social Media

Kanały Social Media w dzisiejszych czasach są jedną z bardziej rozpoznawalnych form komunikacji, szczególnie w wielkich korporacjach, czy wśród znanych osobistości (świetnym przykładem są tu chociażby piłkarze - przyp.red.), które w ten prosty sposób informują swoich klientów, fanów, czy kolegów, o tym, czym aktualnie się zajmują.

Metoda idealna, właściwie bezpłatna i ogólnodostępna. Nic więc dziwnego, że Twitter-a bądź Facebook posiada właściwie każdy. I trzeba tu przyznać, aż dziwne, że większość polskojęzycznych bukmacherów nie korzysta z takiej opcji. Możemy tu mówić jedynie o wyjątkach, a i one nie zawsze działają tak, jakbyśmy tego chcieli. Bo skoro korzystamy z tych popularnych kanałów czasem przez kilka godzin dziennie, to jako gracze chcielibyśmy mieć wszystko na tacy, łącznie z informacjami o promocjach, kursach, czy istotnych zmianach u danej marki. Nie każdy korzysta z newslettera, nie każdy też ma czas na to, aby co dzień sprawdzać witryny w poszukiwaniu znaczących notyfikacji.

Być może znaczący wpływ na takie decyzje ma tu ostatnia nowelizacja ustawy hazardowej, która jak wiemy, ponownie uderzyła w środowisko, właściwie nie rozumiejąc materii tego otoczenia. Nie o tym chcemy tu jednak dyskutować, byłoby błędem jednakowoż ten problem pominąć.

Z powodu zachodzących zmian usunięto bowiem chociażby kanał Facebook Ladbrokes (które wycofało się całkowicie z Polski) oraz ten największy i do pewnego okresu, najbardziej aktywny - Poker Stars. W przypadku popularnego PS sytuacja jest o tyle dziwna, iż mieliśmy tam do czynienia z ogromnym zrzeszeniem fanów, o ile pamięć nas nie myli, ich liczba sięgała nawet 50 tysięcy polskich użytkowników. Bukmachera z pewnością to zabolało, podobnie jak i jego graczy.

Czy nasza drużyna ma szansę, aby zdobyć tegoroczny puchar? Odwiedź naszą stronę Bwin i obstawiaj na naszą jedenastkę! Przekonaj się, jak jesteśmy oceniani, typuj i ty też będziesz nowym mistrzem Europy!


więcej

Transmisje sportowe w Bet365! - 2016-11-07 01:35:59

Transmisje sportowe w Bet365!

Wielu z Was zastanawia się pewnie skąd biorą się transmisje mniej popularnych zdarzeń sportowych takich jak lokalne turnieje tenisa czy mecze niższych lig. Otóż za zwyczaj są one tworzone na polecenie danego bukmachera i stamtąd są restreamingowane, czyli „puszczane” w niższej jakości.


więcej