fortuna

Ogólne informacje o zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie towarzyszą człowiekowi już od starożytności. Ślady historyczne bardzo precyzyjnie podają, że obecne były one w starożytnej Grecji, czy w starożytnym Rzymie, począwszy od Igrzysk Olimpijskich, przez walki Gladiatorów czy wyścigi rydwanów. Przez te wszystkie lata, zakłady bukmacherskie ewoluowały, a z czasem, najbardziej dynamicznie rozwijały się w Wielkiej Brytanii, a później w Stanach Zjednoczonych. Przez wielu, zakłady bukmacherskie uważane są za hazard czystej postaci, w wielu krajach są one albo niedozwolone, albo też bardzo mocno kontrolowane czy też ograniczane. Bukmacherzy są również obarczani wysokimi podatkami, które w rzeczywistości płacą gracze.

Obecnie, zakłady bukmacherskie rozwinęły się na tyle, iż nie obejmują wyłącznie dziedzin sportowych, ale również zajmują się polityką, e-sportem, czy nawet codziennymi wydarzeniami, pozwalając stawiać takie zakłady jak chociażby to, kto zostanie prezydentem danego, kraju, w jakim kolorze sukni wystąpi zdobywczyni Oskara na gali, oraz wiele więcej. Zakłady bukmacherskie ewoluowały również w formie cyfrowej. Dzisiaj, aby postawić zakład, nie trzeba jechać do punktu bukmacherskiego, wystarczy jedynie wybrać odpowiedniego bukmachera internetowego i tam postawić zakład. Do tego doszły dzięki temu tak zwane „Zakłady Live”, czyli typy, które stawiane są na żywo. Co więcej od niedawna możliwe są także mega łatwe zakłady bukmacherskie na telefon, dzięki czemu z każdego miejsca, korzystając ze smartfona możesz postawić zakład. Dzięki tego typu rozwiązaniom, obstawianie stało się dla wielu sposobem zarobku, a nawet pewnym sposobem na życie.

Dla wielu typerów, zakłady bukmacherskie są albo rozrywką, albo sposobem na dorobienie pieniędzy, albo też po prostu pewnym elementem adrenaliny podczas oglądania danego wydarzenia sportowego. Zakłady bukmacherskie zawierane są na konkretnych zasadach, w oparciu o stawki dyktowane przez bukmacherów. Każdy zakład natomiast jest przyjęciem danej stawki oraz stawieniem czoła właśnie danemu bukowi, z którym to dany typer walczy o pieniądze, które podczas zawierania zakładu postawił.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK