fortuna

E-Toto

E-Toto to legalny bukmacher działający od 2011 r. Firma bukmacherska swoją ofertę udziela za pośrednictwem internetu, a także poprzez punkty stacjonarne zainstalowane w trzydziestu punktach na obszarze Polski.

W 2016 roku doszło do poważnych nowości w serwisie internetowym firmy bukmacherskiej, dzięki którym znacząco skorzystali typujący – strona jest korzystniejsza w użyciu, dostosowana do urządzeń przenośnych i z pewnością udostępnia potężniejsze możliwości dla klientów. Poprawie uległ też interfejs typowania kuponów bukmacherskich i wygląda on naprawdę przyjemnie. Należy jednak mieć na uwadze, iż bukmacher ów nie oferuje zawierania zakładów live, które na ów czas są wyjątkowo popularne.

Dla nowych typerów E-Toto Zakłady bukmacherskie daje bonus powitalny o sumie 500 zł. Dzięki temu gracz wpłacając 500 złotych może wziąć na indywidualne konto klienta dodatkowo do 500 zł. Wystarczy dokonać depozytu i w czasie 60 dni postawić 4-krotnie za kwotę dokonanej wpłaty po kursie min. 2.00 – wówczas E-Toto dołoży do konta typera dodatkowe pieniądze.

Zarejestruj się w E-Toto i odbierz bonus 500 PLN

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.