fortuna

Betclic

Bukmacher Betclic
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Wsparcie techniczne
5.0

Nasza ocena bukmachera Betclic

betclic

Sending
Ocena użytkowników 0 (0 głosów)

Betclic to popularny bukmacher wśród Polskich graczy, który siedzibę posiada na Malcie. Firma powstała w 2005 roku i w bardzo krótkim czasie stała się bardzo lubianą i polecaną marką wśród m.in. Polskich graczy.

Zalety Betclic

+ polska pomoc techniczna,
+ dużo promocji dla polskich graczy,
+ bogata oferta zakładów sportowych i zakładów na żywo,
+ oferta powitalna bez ryzyka,
+ wiele metod płatności do wpłat i wypłaty,
+ polska waluta,
+ doskonała oferta zakładów na Ekstraklasę.

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS W BETCLIC


Recenzja Betclic

BetClic daje Ci szansę na przeżycie niesamowitych emocji zarówno w zakładach sportowych jak i w Pokerze lub Kasynie. Nie ważne czy jesteś nowicjuszem, czy też doświadczonym graczem. BetClic posiada jedną z najlepszych i najszerszych ofert w sieci. Możesz obstawiać wiele dyscyplin po bardzo atrakcyjnych kursach. Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz. W BetClic wygrywasz prawdziwe pieniądze, które w każdej chwili możesz przelać na swoje konto lub inne źródło płatności.

Jak założyć konto i odebrać bonus w Betclic?

Betclic jako jedna z nielicznych firm oferuje prawdziwy zakład bez żadnego ryzyka. Możesz postawić swój pierwszy zakład a jeśli okaże się on przegrany otrzymasz 500 złotych zwrotu, które natychmiast będziesz mógł wypłacić na swoje konto lub grać dalej. Jak otrzymać bonus powitalny?

1. Zarejestruj się w Betclic i dokonaj pierwszego depozytu,

2. Postaw swój pierwszy zakład,

3. Trafiłeś? Odbierasz wygraną! Jeżeli jednak zakład okaże się przegrany, Betclic zwróci na Twoje konto gracza aż do 500 złotych.

Dostępne metody płatności

Transakcje są w 100% bezpieczne. Środki przesyłane są tak szybko, jak to tylko możliwe. Codziennie tysiące graczy wypłaca swoje wygrane, korzystając z różnych metod transferu środków. Wśród dostępnych rodzajów dokonywania płatności znajdziemy: Przelewy24, karty płatnicze – VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, portfele elektroniczne a także inne metody.

Opinia o Betclic

Betclic to bardzo popularna firma wśród Polskich graczy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż firma dba o to, aby zarejestrowani gracze, na najważniejsze wydarzenia sportowe posiadali możliwość skorzystania z dodatkowej promocji np. zakładu bez ryzyka na wybrany mecz rep. Polski czy Ligi Mistrzów. Otwórz już teraz konto w Betclic – w firmie którą serdecznie polecamy polskim graczom.

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS W BETCLIC

Otwórz teraz konto w BetClic i odbierz bonus

* – kod ten należy wpisać na stronie firmy, w odpowiednie pole. Najczęściej warunkiem koniecznym otrzymania bonusu jest przejście do strony firmy, przy pomocy linka z naszej strony znajdującego się w polu „Link uprawniający do bonusu”.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK