Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Bonusy » Oglądaj Eleven Sports dzięki promocji forBet!

fortuna

Oglądaj Eleven Sports dzięki promocji forBet! - -

forBET

Denerwuje was stałe szukanie stacji telewizyjnych, na których może być transmitowany wasz ulubiony sport? Często zaglądacie do internetu, żeby znaleźć wszystkie sporty na żywo w jednym miejscu? Teraz dzięki promocji bukmachera forBet możecie z łatwością dostać legalny dostęp do kanałów Eleven Sports w internecie na 30 dni! Styczeń dobiegł końca, piłkarskie ligi rozkręciły się na dobre, więc przed Tobą idealna okazja do emocjonowania się ulubionymi sportami na żywo w internecie. Nie musisz wcale dużo robić, wszystkie informacja na temat promocji forBet i Eleven Sports znajdziesz poniżej!

Zasady promocji:

Promocja dostępna jest dla nowych klientów forBet lub graczy, którzy posiadają konto u tego bukmachera, ale nie dokonali jeszcze pierwszej wpłaty.

1. Wpłać na swoje konto gracza kwotę min. 11 zł i dokonaj jednokrotnego obrotu swoim depozytem.

2. W celu odebrania kodu dostępu, wyślij email na adres: pomoc [at] iforbet.pl z tematem "ES" wraz ze swoim loginem gracza.

3. Po zalogowaniu i aktywacji kodu na stronie www.elevensports.pl (pakiet miesięczny), usługa subskrypcji na oglądanie kanałów Eleven Sports Network będzie aktywna przez 30 dni.

Skorzystaj z promocji forBet i Eleven Sports!

ForBET

Wymagany depozyt: 11 PLN

Kod freebet: -

Nasza ocena: 5 / 5

Otwórz teraz konto w forBET i zgarnij bonus

KOMENTARZE

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii (wymagane zalogowanie).

DODAJ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany w serwisie.