Zakład bez ryzyka od Fortuna zakłady bukmacherskie

0

Coraz większa liczba bukmacherów na rynku sprawia, że zaostrza się walka o klienta. Organizatorzy gier wzajemnych prześcigają się z przygotowywaniu ofert skierowanych zarówno do aktywnych użytkowników oraz do nowych graczy.

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna, jeden z legalnych bukmacherów działających w Polsce, nie jest wyjątkiem i ma w ofercie różnego rodzaju promocje dla swoich użytkowników. Bukmacher, jako zachętę do grania, ma również bonusy dla nowych graczy. Fortuna zakłady bukmacherskie, aby zachęcić dorosłe osoby, niezarejestrowane w serwisie, do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi, przygotowała bogatą ofertę promocji skierowaną specjalnie dla nich: „Bonus od pierwszego depozytu”, „Prezent na start” oraz „Zakład bez ryzyka”. Spośród oferty promocyjnych, jakie organizator gier wzajemnych Fortuna zakłady bukmacherskie, przygotował dla nowych graczy, bardzo ciekawa wydaje się ostatnia z wymienionych propozycji.

Chcesz odebrać zakład bez ryzyka od Fortuny? Pozwoli ci na to kod promocyjny Fortuna dzięki któremu otrzymasz całkowicie darmowy zakład o wartości 20 złotych i bonus powitalny aż do 400 złotych!

Zakład bez ryzyka

Oferta Fortuny skierowana jest do użytkowników, którzy dopiero założyli konto na stronie bukmachera. Zasady bonusu „Zakład bez ryzyka” są bardzo klarowne. Nowy gracz musi zakończyć rejestrację na stronie efortuna.pl we wskazanym przez organizatora czasie. Po spełnieniu tego warunku, nowy gracz zyskuje prawo otrzymania promocyjnego bonusu – Zakład bez ryzyka – w maksymalnej wysokości 100 zł. Jego wartość ostatecznie zależeć będzie od kwoty jaką gracz postawi w swoim pierwszym kuponie. Możliwości obstawiania zakładów są praktycznie nieograniczone, choć Fortuna wyłączyła z promocji obstawiania sportów wirtualnych.

Jeśli już nowy użytkownik postawi swój debiutanci zakład, (nie ma różnicy czy zostanie złożony przez internet czy też w jednym z punktów stacjonarnych Fortuny), który ostatecznie okaże się przegrany, dojdzie do aktywacji bonusu „Zakład bez ryzyka”, stanowiącego równowartość stawki kuponu. Należy pamiętać, że będzie to kwota pomniejszona o podatek, czyli jeśli wartość pierwszego zakładu wyniesie 100 zł, to wówczas Fortuna zwróci nowo zarejestrowanemu graczowi 88 zł. Dlatego też lepiej jest postawić trochę wyższą kwotę, aby otrzymać większy bonus. Jeśli wartość zakładu wyniesie 114 zł, to wówczas Fortuna przyzna graczowi maksymalną stawkę wartość bonusu „Zakład bez ryzyka” czyli 100 zł.

Środki bonusowe zasilą konto gracza w terminie trzech dni od daty rozstrzygnięcia kuponu. Co ważne pieniądze będzie można jedynie wykorzystać jedynie na zawarcie kolejnych zakładów wzajemnych w Fortunie. Gracz nie będzie miał możliwości wypłacenia środków bonusowych.

Nowi użytkownicy, zarejestrowani na stronie legalnego bukmachera Fortuna, powinni pamiętać o tym, że bonus „Zakład bez ryzyka” nie łączy się z inną ofertą skierowaną do początkujących graczy – „Prezent na start”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK