Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

0

Debiutujący klienci bukmacherów z pewnością mają sporo pytań dotyczących tego jak funkcjonują firmy bukmacherskie, jak grać zdarzenia, a także to jak można pracować wpłaty na konto użytkownika i w jaki sposób spodziewane jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym artykule pokażemy najprostsze sposoby płatności, które proponują bukmacherzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wybieraniu bookmakera?

Na wstępie warto jednakże napisać o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na które należy zwrócić istotną ostrożność zaliczane są: uwagi typujących o danej firmie, wielkość przedkładanych kursów, czy oferta typów jest bogata ale też czy obejmuje interesujące nas spotkania. ranking SBR (oznacza on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale też i sposoby płatności które stosuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na ustalenie ryzyka a także możliwych kłopotów z wypłacaniem środków od określonej firmy. Posiadając takie dane, wolno przejść do wyboru form płatności, które będą dla nas najodpowiedniejsze.

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Każdy bookmaker posiada w własnym regulaminie określone sumy pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to niebywale istotna sprawa, bowiem z reguły nowi gracze nie typują za wysokie kwoty a także chcą wybierać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, jakie umożliwiają wykonywanie transakcji nawet od 1 zł. Wybrane z marek natomiast wyznaczają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość jednostek określa dodatkowo minimalną wpłatę żeby skorzystać z bonusu powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w jakich uzyskuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka a jednym spośród nich jest fortuna bonus. Jak widać, początkowi użytkownicy bukmacherów mają zatem dużo rzeczy do przenalizowania. Dobierając miejsce w jakim pragniemy obstawiać, warto więc jest zwrócić także uwagę na to jakie minimalne stawki określają w własnych przepisach bookmakerzy.

Sposoby płatności

Tymczasem możemy już wejść do praktycznych informacji na temat tego które metody płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najpopularniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy transfer bankowy a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej użytkowników preferuje jednakże inne metody, które stają się coraz bardziej powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bukmacher listuje na swojej stronie internetowej listę używanych form i warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i zbadać, czy znajduje się na niej Twoja ulubiona forma dokonywania transakcji.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK