fortuna

Tradycyjny bukmacher stacjonarny STS

0

STS, czyli Start-Typ Sport to klasyka jeśli chodzi o bukmacherstwo polskie, a gdy weźmiemy pod uwagę jego popularność to możemy stwierdzić, że jest to prawdziwy mercedes wśród bukmacherów. Chodzi jednak o tych naziemnych, bo zakłady w Internecie to jednak zupełnie inna bajka i nawet najlepsza firma bukmacherska działająca poza siecią, jaką jest niewątpliwie STS, nie może się z nimi równać.

Bukmacher STS jest znany i lubiany z wielu względów, z pewnością jednym z nich jest jego renoma. Zakłady bukmacherskie STS zostały bowiem założone w 1997 roku, jak więc łatwo policzyć posiadają one kilkunastoletnie doświadczenie w kwestii typowania. Poza doświadczeniem i renomą jakimi cieszy się firma, należy ją także  wyróżnić za ogólnodostępność i zasięg. Aż w 500 miejscach w Polsce można zobaczyć szyld „zakłady bukmacherskie STS” co jest równoznaczne z tym, że bukmacher ten ma swój punkt praktycznie w każdym większym mieście w Polsce.

To tyle jeśli chodzi o statystyki i fakty związane z tą jednostką, pora zastanowić się dlaczego zakłady sportowe STS są tak popularne? Na ten fakt wpływa z pewnością wiele czynników, jest jednak kilka rzeczy, dzięki którym STS bije na głowę naziemną konkurencję. Niewątpliwie ogromną zaletą, jaką posiada bukmacher STS jest jego oferta, czyli to co dla graczy jest najważniejsze. I nie chodzi wcale o to, że jest ona jakaś przeogromna.

Pod względem ilości zdarzeń, STS na pewno nie może się równać z internetową konkurencją, której oferta jest dużo, dużo większa. Tyle tylko, że nie zawsze większa znaczy lepsza. Zakłady sportowe STS oferują możliwość typowania wyników w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej czy tenis. Nie brakuje tutaj także możliwości stawiania na sporty zimowe. Tak więc oferta, choć skromna, jest przemyślana – zawiera najpopularniejsze zdarzenia, dzięki czemu jest bardziej przejrzysta i czytelna. A prawda jest taka, że i tak Polacy rzadko obstawiają inne dyscypliny niż te wymienione wyżej, więc jaki sens umieszczać je w ofercie? STS z tego zrezygnował i, jak widać po popularności firmy, wyszło im to na dobre.

 

 

Zakłady bukmacherskie STS oprócz odpowiednio dobranej oferty, mogą także poszczycić się wspaniałą stroną internetową. Pod adresem www.sts.pl znajdziemy więc między innymi kalkulator, dzięki któremu możemy obliczyć potencjalną wygraną czy regulamin firmy. Kolejną ważną i godną polecenia rubryką są wyniki STS, czyli miejsce, w którym znajdziemy rezultaty wszystkich spotkań, które znajdowały się w ofercie STS. Ponadto na stronie znajdziemy również listę punktów STS (gdy piszę ten artykuł jest on w przebudowie, ale raczej nie potrwa to dłużej), a także dział poświęcony dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę z bukmacherstwem.

Zakłady bukmacherskie STS to wspaniała oferta oraz strona, ale do mocnych stron tego bukmachera należy także zaliczyć możliwość dołączenia do „klubu STS”. Klub ten został stworzony dla graczy, którzy oprócz wygrywania pieniędzy, chcieliby także skonfrontować swoje umiejętności z innymi graczami. Oprócz sportowej rywalizacji można także wygrać atrakcyjne nagrody, którymi są m.in. samochody, czekające na zwycięzców konkursu, czyli dla najlepszych typerów.

Myślę, że udało mi się Państwa przekonać, że zakłady sportowe STS to naprawdę pozycja godna polecenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że obecnie jest to jeden z najlepszych bukmacherów naziemnych w Polsce, cieszący się ogromnym uznaniem w oczach graczy. STS wybrało już około miliona zadowolonych klientów, najwyższy więc czas, abyś Ty stał się kolejnym. Nie czekaj więc tylko wejdź na www.sts.pl i dowiedz się więcej o tej firmie.

Polecamy w alternatywie bukmachera internetowego Bwin.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK