Promocje bukmacherskie

0

Jak powszechnie wiadomo zakłady bukmacherskie w Internecie są dużo korzystniejsze niż obstawianie meczów u standardowych bukmacherów. Wpływa na to wiele czynników. Gra w Internecie jest nieopodatkowana, firmy internetowe oferują wyższe kursy, ponieważ nie muszą opłacać setek pracowników oraz wynajmować lokali. Z pewnością do zalet typowania w sieci można zliczyć bogatszą ofertę oraz setki statystyk dostępnych od ręki, za jednym kliknięciem myszki. Ale tym co naprawdę przysparza internetowym bukmacherom milionów klientów są promocje bukmacherskie.

Dla 90% graczy internetowych zakłady bukmacherskie w Internecie to promocje i bonusy. Niewątpliwie jest do główny powód dla którego przeciętny człowiek decyduje się grać w sieci, a nie u standardowego bukmachera. Wynika to z logicznego punktu widzenia – skoro ktoś daje coś za darmo, w tym wypadku promocje bukmacherskie, to należy to wykorzystać. Możliwość otrzymania czegoś zupełnie za darmo, poprzez promocje i bonusy jest więc głównym wabikiem, który przyciąga amatorów bukmacherstwa do gry w Internecie. Bukmacherzy i promocje to temat bardzo szeroki. Przeciętny, początkujący gracz, który jest w tych sprawach „zielony”, chciałby na pewno wiedzieć, jakie promocje oferują zakłady bukmacherskie w Internecie. Ich rodzajów jest kilka, jednak zdecydowanie najpowszechniejszą formą są bonusy na start.

 

 

Czym są owe bonusy? Otóż tradycją u bukmacherów internetowych jest promocja, która polega na wypłacaniu przez firmy bukmacherskie bonusów od pierwszej wpłaty. Przeanalizujmy to na przykładzie: gracz wpłaca swój pierwszy depozyt w wysokości 100zł i dostaje ekstra kolejne 100zł, a więc mimo, że wpłacił tylko 100, na jego koncie znajduje się kwota 200zł. W ten sposób otrzymuje 100zł całkowicie za darmo. Dawanie czegoś za darmo jest oczywiście kosztowne, więc bukmacherzy promocje dobierają bardzo ostrożnie. W efekcie bonusy są więc obwarowane specjalnymi przepisami. Przeważnie na jedną rodzinę może przypaść tylko jeden bonus, który przed wypłatą trzeba dodatkowo obrócić, najczęściej 3-5 razy. Nie jest więc tak, że nasze 200zł możemy od razu wypłacić. Mimo tego jest to bardzo atrakcyjna oferta, wobec czego firmy prześcigają się obecnie w kwotach bonusu. I tak najlepszą tego typu promocje posiadają zakłady bukmacherskie Sportingbet. Firma ta oferuje swoim klientom nawet 350zł bonusu, jednak, aby dostać taką kwotę należy wpłacić 1750zł. Z tego względu najlepszy bonus pozostaje nadal w ręku firmy Expekt. Jest to 100% od pierwszej wpłaty, do kwoty 150zł. Podobną promocje mają zakłady bukmacherskie Bet-at-Home, z tym, że maksymalna kwota jest tam o połowę niższa. W najpopularniejszym bukmacherze – Bwinbonus wynosi 50% aż do kwoty 100zł.

Bonusy to jedna sprawa, ale bukmacherzy mają również inne promocje. Najciekawszą z nich jest bez wątpienia program B’inside, oferowany przez firmę Bwin. Dzięki niemu za każdy wniesiony zakład gracz otrzymuje punkty, które następnie wymienia w markecie na nagrody. Tych jest całą masa. Oprócz standardowych gadżetów czy koszulek z logo Bwin, firma przygotowała coś znacznie ciekawszego. Do wygrania są bowiem chociażby bilety na mecz Ligi Mistrzów, czy hit Premiership. Punktami można także opłacić udział w turnieju pokerowym, w którym gra toczy się o setki tysięcy dolarów. Promocje bukmacherskie są bardzo różne, a B’inside nie jest ostatnią z nich. W firmach: Unibet, Betway czy Expekt dość często trafimy na pojedyncze promocje bukmacherskie, które są skromne, ale również cieszą. I tak przynajmniej 2-3 razy w miesiącu możemy się spodziewać możliwości obstawienia jakiś meczów bez ryzyka – w przypadku porażki firma zwróci nam pieniądze. Zdarza się także, że bukmacher np. podwoi naszą wygraną.

 

 

Jak więc widać zakłady bukmacherskie i promocje są ze sobą ściśle powiązane. Gdyby nie różnorodne prezenty, z pewnością bukmacherstwo nie cieszyłoby się takim zainteresowaniem jakim się obecnie cieszy. Dla nas, gracz, jest to wiadomość wspaniała i powinniśmy zrobić wszystko, żeby wykorzystać bonusy i promocje, jakie oferują nam internetowi bukmacherzy. Mam nadzieję, że ten artykuł choć troszkę w tym pomoże.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK