fortuna

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.5

0

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.

W poprzednich artykułach, które znajdują się tutaj, tutaj tutaj i tutaj, znajdziesz wprowadzenie do kursu i analizę serwisu bet365. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę dzisiejszego artykułu!

Zakłady w ramach rozgrywek piłki siatkowej

W poprzednich artykułach mogłeś przeczytać, które zakłady znajdujące się w ofercie bukmachera bet365 skierowanej do piłki nożnej i tenisa ziemnego są w mojej ocenie najbardziej atrakcyjne. Dziś wspólnie przyjrzyjmy się, jak można zarobić na meczu siatkarskim.

Podobnie jak w przypadku oferty odnoszącej się do piłki nożnej i tenisa ziemnego, także w siatkówce w pierwszej kolejności powinieneś się zainteresować zakładem Wygra Mecz. Samą idee tego zakładu opisywałem się w poprzednich artykułach cyklu. Zakład prosty i pozostawiający dużo swobody graczowi – można spokojnie odejść od komputera i nie śledzić punkt za punktem przebiegu rozgrywki.

Podobnym do Wygra Mecz jest zakład typu Obecny zwycięzca Set (Wygra Set), odnosi się jak nazwa wskazuje tylko do aktualnego seta. Charakteryzuje się zwykle niższym kursem niż odpowiedni kurs odnoszący się do wygrania całego meczu, jednak jest polecany graczom, którzy chcą zagrać parę zakładów odnoszących się do tego samego wydarzenia ( później możemy obstawiać kto wygra 2. seta itd.).Obecny Zwycięzca Set jest zakładem, który cechuje się najniższym stopniem ryzyka – oczywiście stawiany w momencie gdy już znamy aktualną dyspozycję drużyn w meczu i dodatkowo jedna z nich ma już wypracowaną 2-3 punktową przewagę).

Warto zwrócić także uwagę na ofertę w zakresie Kto Pierwszy Zdobędzie X Punktów. Zwykle bukmacher bet365 oferuje zakłady odnoszące się do ilości punktów 5, 10, 15 i 20. Najmniejszym ryzykiem obarczony jest typ odnoszący się do wartości 20 punktów – nawet jeżeli nasz faworyt będzie przegrywał, to będzie miał dużo czasu aby odrobić tą stratę do rywala. Sam zakład KPZXP jest warty obstawienia, jeśli nasz faworyt już prowadzi w rozgrywanym secie, choć po niskich kursach.

Na końcu chciałbym jeszcze zwrócić Twoją uwagę na zakład oferowany przez bwin, które brakuje w ofercie bet365, do którego odnosiłem się m.in. w tym artykule. Zakład Mecz Będzie Trwał 5 Setów jest atrakcyjny w przypadku, gdy wybraliśmy już faworyta meczu i spodziewamy się jego łatwego zwycięstwa (3:0, 3:1). Zwróć uwagę, iż kursy oferowane w ramach tego zakładu są całkiem wysokie ( we wspomnianym wyżej artykule dałem poprawny typ „nie” za 1,4). W związku z tym – w ofercie meczów, które posiadają zdecydowanego faworyta, często ww. zakład nie jest dostępny.

 Pamiętaj jednak, że można go obstawiać jedynie przez rozpoczęciem rozgrywki, w ofercie zakładów live nie jest już dostępny.

Co dalej?

Po lekturze cyklu artykułów odnoszących się gry live w oparciu o ofertę bukmachera bet365 posiadasz już wiedzę na temat samego serwisu bet365 , jak i polecanych przez nas 3 dyscyplinach sportu i najatrakcyjniejszych w naszych oczach zakładach odnoszących się właśnie do nich.

W następnym artykule zwrócimy uwagę na największe zagrożenia, z jakimi gracz live może mieć do czynienia w trakcie rozgrywki. Ryzyko niestety jest wkalkulowane w grę na zakładach sportowych, co nie znaczy, że nie można go minimalizować. Właśnie temu zagadnieniu przyjrzymy się bliżej w kolejnym artykule z cyklu kursu bukmacherskiego prowadzonym dla Ciebie przez betglob.pl.

Udanej zabawy i wysokich wygranych życzy zespół betglob.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK