fortuna

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.4

0

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.

W poprzednich artykułach, który znajdziecie tutaj tutaj i tutaj , znajdziesz wprowadzenie do kursu i analizę serwisu bet365. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę dzisiejszego artykułu!

Zakłady w ramach rozgrywek tenisa ziemnego

W poprzednim artykule przedstawiłem, na które zakłady z oferty skierowanej do rozgrywek piłki nożnej należy zwrócić szczególną uwagę. Wyłączają one element przypadku, a dla początkującego gracza powinny stanowić punkt wyjścia do nauki schematów i nauki gry na zakładach sportowych.

 W przypadku tenisa ziemnego, w pierwszej kolejności powinniśmy się zainteresować zakładem Zwycięzca meczu. Jest to najprostszy z zakładów – wykładamy się z bukmacherem, iż dany zawodnik wygra mecz, akceptując oferowany kurs. Im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo (zdaniem bukmachera), iż dany zawodnik rzeczywiście wyjdzie zwycięsko z danej potyczki.

Poprzez dłuższą obserwację danego meczu możemy także skorzystać z oferty w ramach zakładu Następny gem z równowagą – oferowany w live-bettingu. Jeśli nie obserwowaliśmy dotychczasowej gry zawodników, możemy przyjrzeć się rezultatom kolejnych gemów. W tym celu należy kliknąć na strzałkę w dół, znajdującą się poniżej okna z wynikiem aktualnym meczu. W ten sposób rozwiniemy listę wyników poszczególnych gemów. Jeżeli wybrany zawodnik pewnie wygrywał swoje podanie, tj. do 0 bądź 15, zakład Następny gem z równowagą powinien zwrócić naszą uwagę. Oczywiście typujemy, iż w następnym gemie nie będzie stanu remisowego – równowagi 40:40 – wybieramy NIE. 

W podobny sposób można rozpatrywać zakład Następny gem, – jeżeli nasz zawodnik pewnie wygrywał swoje dotychczasowe gemy, możemy skorzystać z tego elementu oferty bukmachera bet365. Chciałbym jednak podkreślić, iż ten typ jest dość ryzykowny – szczególnie, gdy stawiamy na zawodnika, którego klasa jest nam nieznana.

Ostatnim zakładem z oferty skierowanej do tenisa ziemnego, któremu warto się przejrzeć, to Obecny zwycięzca set. Bukmacher przy pomocy określonych kursów oferuje graczom zakład na rezultat aktualnie rozgrywanego seta. Oferta może być szczególnie interesująca, gdy jeden z zawodników prowadzi już po przełamaniu serwisu rywala (wygrał gema przy zagrywce rywala).

Pamiętaj, iż w trakcie trwania pierwszego seta możemy już założyć się z bukmacherem bet365, kto wygra kolejnego seta – Następny set – zwycięzca. Ten zakłada szczególnie polecany jest w przypadku, gdy w meczu bierze udział znany nam tenisist(k)a, co w pewnym stopniu niweluje ryzyko znacznych wahań formy i sposobu gry w różnych setach tego samego zawodnika. Jeżeli nasz faworyt dobrze radzi sobie w pierwszym secie, już możemy się bliżej przyjrzeć ofercie bukmachera na kolejny set.

Co dalej?

Cykl artykułów na temat kursu bukmacherskiego zaczęliśmy od przekazania Tobie generalnej wiedzy o zakładach sportowych. Następnie pomogliśmy Ci poznać główną stronę bukmachera bet365, który naszym zdaniem posiada najbogatszą ofertę zakładów live, do których odnosi się ten cykl artykułów. W ostatnich artykułach miałeś okazję przeczytać o polecanych przez nas zakładach odnoszących się do rozgrywek piłki nożnej i tenisa ziemnego.

Już wkrótce postaramy się przedstawić najciekawsze zakłady z oferty wydarzeń siatkarskich. Potem przejrzymy się bliżej schematom gry w ramach ww. dyscyplin. Na końcu wskażemy, na które elementy należy zwrócić uwagę oraz które rozgrywki wymagają naszej szczególnej ostrożności i ograniczania ryzyka.

Już nic Cię nie zatrzyma, aby zostać postrachem bukmacherów !! Załóż konto na bet365 i korzystaj z naszych wskazówek.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK