fortuna

Expekt

0

Zakłady bukmacherskie Expekt w Polsce tak jak zresztą na całym świecie, przeszyły rewolucję odkąd obstawianie meczów zostało udostępnione za pośrednictwem sieci. Zgodne z polskim prawem nasze rodzimy firmy nie mogą niestety praktykować tego typu zwyczajów – jest to po prostu nielegalne. W związku z tym na nasz ojczysty rynek zaczęły wchodzić firmy zagraniczne. Jedną z pierwszych firm, która zadomowiła się w Polsce stał się Expekt. Skandynawska firma istniejąca od 1999 roku od momentu pojawienia się w nadwiślańskim kraju zyskała ogromne uznanie w oczach graczy.

Na początku było to w pełni uzasadnione – expekt był jednym z pierwszych, który zainteresował się udostępnieniem swych usług dla Polaków. Dzisiaj jednak na rynku jest mnóstwo firm, a mimo tego nadal zakłady sportowe expekt utrzymują swą dominującą pozycję w Polsce i wraz z Bwin liderują pod względem popularności wśród klientów. Dla mnie Zakłady bukmacherskie expekt mają znaczenie szczególne. To właśnie tam stawiałem swe pierwsze kroki w internetowych zakładach sportowych, ale po latach doświadczeń uważam, że wybrałem dobrze – expekt pod wieloma względami nie ma sobie równych i jest propozycją idealną również dla początkujących graczy.

 

 

Po wejściu na www.expekt.pl naszym oczom ukarze się serwis w szaro-pomarańczowej kolorystyce, który wcale nie wprawia w jakieś ogromne osłupienie. W porównaniu chociażby do strony wspomnianego już bwin można nawet stwierdzić, że expekt jest nieco prymitywny. Jest to oczywiście wrażenie całkowicie błędne – firma od początku zamiast skupiać się nad „efektami specjalnymi” postawiła na przejrzystość i czytelność co powinno cieszyć szczególnie nowicjuszy. Pod tą graficznie zwyczajną oprawą kryje się bowiem naprawdę mnóstwo zalet.

Jeśli należysz do grupy osób, które wybierają bukmachera pod kątem oferowanych bonusów (czego osobiście odradzam) expekt jest dla Ciebie czytelniku, wyborem idealnym. Pod tym względem firma nie ma sobie równych. Zakłady sportowe expekt oferują 100% bonusu od pierwszej wpłaty, aż do kwoty 200zł. Tym samym zdecydowanie odstają od konkurencji, która albo oferuje bonusy 50 procentowe, albo też ogranicza maksymalną kwotę bonusu do np. 100zł. Expekt na samym bonusie startowym nie poprzestaje i dość często organizuje dodatkowe promocje. Najczęściej mają one postać podwajania wygranych czy „bezpiecznych zakładów” – w przypadku porażki firma zwraca stawkę na konto gracza. Jeśli więc szukasz firmy, która zapewnia liczne i dość częste prezenty naprawdę polecam firmę expekt.

Zakłady bukmacherskie w Internecie to oczywiście nie tylko promocje warto więc zwrócić uwagę na inne pozytywne aspekty grania u Skandynawów. Bukmacherów często porównuje się pod względem wysokości kursów i tutaj expekt zasługuje na bardzo duży plus. Firma mocno ogranicza koszty chociażby przez małą liczbę pracowników – cały system obsługuje 150 osób – przez co może sobie pozwolić na oferowanie najwyższych kursów. W wielu przypadkach są one najlepsze na rynku, a nawet gdy tak nie jest to zajmują w tym względzie czołową pozycję.

 

 

Zakłady sportowe expekt słyną także z bardzo sprawnego systemu zarządzani pieniędzmi. Zarówno wpłaty na konto gracza, jak i wypłaty z niego są zazwyczaj realizowane w ciągu 1-2 dni, o czym zresztą sam się wielokrotnie przekonałem. Expekt posiada bardzo niski próg wypłaty – na konta bankowe wypłacić można nawet 10zł. Równie szybko i sprawnie działa pomoc techniczna firmy, która stara się odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu paru godzin, co czasem pozwala zaoszczędzić wielu problemów.

Należy także wspomnieć, że zakłady sportowe to nie jedyny produkt, jaki oferuje expekt. Oprócz nich na www.expekt.pl znajdziemy też kasyno, pokera, bingo oraz gry pieniężne, które stanowią miłą odskocznię od obstawiania. Skandynawska firma expekt dzięki wszystkim tym zaletom jest obecne liderem na rynku internetowych zakładów sportowych. Wyśmienite kursy oraz sprawnie działający system finansów i pomocy sprawiają, że marka ta stanowi dobry wybór zarówno dla bukmacherskich wyjadaczy jak i nowych osób w tym „biznesie”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK