fortuna

Dowiedz się czym jest handicap

0

W ofercie firm – bukmacherów internetowych przeważnie osiąga się mnóstwo rodzajów zawierania zakładów, kursów ale również alternatyw obstawiania na oryginalne zdarzenia. Osoby, które podejmują grę w zakładach bukmacherskich, mogą napotkać na początku problemy z tym co faktycznie symbolizują pewne wskazania, nazwy a także znaki wprowadzane przez bukmacherów.

Handicap jest to zakład, w jakim bukmacher dołącza do końcowego wyniku spotkania dodatkowe bramki, punkty czy inne wartości określone w konkretnym sporcie. Co więc oznacza to w praktyce?

Tradycyjne zakłady na handicap w spotkaniu piłkarskim pomiędzy drużyną Chile oraz Niemiec

Jak widać, handicapy rozkrojone są na wiele kategorii:

• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0

Wybierając ten kupon na Chile handicap -1.0, obieramy, że kadra Chile zwycięży w pojedynku przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jednym golem, typer zyskuje zwrot pełnej stawki kuponu. Jeśli zaś wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25

Dobierając taki zakład na Chile -1.25, typujemy, że zespół Chile wygra w starciu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Gdy Chile wygra jednym trafieniem, użytkownik otrzyma zwrot połowy wartości umieszczonej na owy zakład. Gdy wynik dla rep. Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5

Oznacza, to że zawierajac zakład np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej sumą dwóch bramek. Jeżeli Chile wygra jednym golem, lub wynik będzie słabszy zakład jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75

Stawiając kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W przykładzie jeżeli Chile wygra jedną bramką, otrzymamy częściową wygraną obliczaną z osobnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie szkodliwszy, kupon jest przegrany.

Jak widać, handicap ma sporo rodzajów a wszelki spośród nich wyróżnia co innego. Stawiając taki zakład należy zatem utwierdzić się co on dokładnie przedstawia a także w jakim przypadku klient uzyskuje pełną zyskaną, kiedy jedynie częściową, kiedy połowę wartości a kiedy zakład jest przedstawiany jako stracony.

Warto także dowiedzieć się od innych użytkowników, którzy zapisują własne myśli na forum bukmacherskie czy dzielą się spostrzeżeniami odnośnie gry zakładów sportowych online. Z pewnością początkujący typer na tegoż kształtu forach zyska wysokie rady, wskazówki i wsparcie od profesjonalnych klientów, którzy ogrywają bukmacherów od lat.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK