fortuna

Co to jest zakład bukmacherski online?

0

Zakład bukmacherski jest to inaczej mówiąc przeprowadzenie transakcji pomiędzy typującym klientem a bukmacherem, w której typer typuje dane zdarzenie oraz przewiduje jego rezultat. Marka bukmacherska przyjmuje taki kupon natomiast po zamknięciu spotkania rozlicza go jako wygrany, przegrany, czy też w pewnych przypadkach odda postawioną stawkę.

Od czego zależy wysokość wygrania pieniędzy?
Wysokość ewentualnej wygranej z poszczególnego zakładu zależna jest od dwóch elementów – wielkości stawki, jaką na przekazany zakład wyznacza klient, a ponadto wielkość kursu, jaki został określony na dane wydarzenie przez firmę bukmacherską. Stawkę zawsze prezentuje typer a także to on przesądza ile pieniędzy postawi na konkretny kupon. Kurs natomiast jest subiektywnie wskazywany przez poszczególną firmę bukmacherską i stanowi część jej oferty. Bukmacherzy regularnie mają niezwykle zbliżone kursy na te same mecze, aczkolwiek różnice są zawsze, nawet drobne – co należy sprawdzać i wybierać takiego bukmachera, jaki świadczy najogromniejszy kurs.

Zakład akumulacyjny
Jest to zakład w którym typer typuje wiele zdarzeń równocześnie i aby wygrać, wszelkie z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po których składa się poszczególne zdarzenia mnoży się każde po kolei. Stanowi to bardzo popularny zakład pośród debiutujących graczy, którzy stawiają bardzo małą stawkę typując dużo spotkań. Spodziewana wygrana jest wtedy bardzo wysoka, jednakże prawdopodobieństwo wygrania zakładu pomniejsza się z każdym następnym typowanym zdarzeniem. Grając w tenże sposób należałoby zapoznać się z uwagami innych typerów zaawansowanych, którzy umieszczają własne praktyki a także przewidywania na forum buk, dzięki czemu można dowiedzieć się o wielu ciekawostkach na temat konkretnego spotkania oraz nie typować w ciemno. Wtenczas mając np. dwa dobre zakłady, warto obstawić zakład akumulacyjny, ponieważ prawdopodobieństwo wygrania jest wysokie a i ewentualna wygrana może być szczególnie interesująca.

Najpopularniejsze modele zawierania kuponów
Na rynku bookmakerów online, najsolidniejsze korporacje prześcigają się w tym jak dużo posiadają rodzajów i możliwości grania typów. Występują zawsze takie, które oferuje każda firma, bowiem są najpopularniejsze wśród graczy. Zaliczyć wolno do nich: zakład na wynik ostateczny (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość trafień w wydarzeniu (powyżej/poniżej pewnej wartości) czy handicap (użytkownik określa czy dana zespół zwycięży np. różnicą przynajmniej 1,5 bramki).

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK