fortuna

Zgarnij fortunę w loterii ?1,000,000 Slots Giveaway w bet365

0

Bet365 przygotowało specjalną oferte w sekcji Gry, w której do zgarnięcia jest pula nagród w wysokości 1 000 000 funtów! Promocja obowiązywać będzie od 1 do 28 lutego.

Każda osoba grająć w jedną z polecanych gier, za stawkę nie mniejszą niż £10 otrzymuje jeden kupon uprawniający do wzięcia udziału w loterii nagród. Im więcej grasz, tym większe są Twoje szanse na wygranie nagród aż do kwoty £5000!

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI Z PULĄ NAGRÓD £1,000,000

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wejść w zakładkę Gry na bet365 i korzystać z wybranych gier na komputerze, telefonie lub tablecie.

Nie ma ograniczeń co do liczby zebranych kuponów biorących udział w losowaniu, im więcej zagrasz, tym większe będą Twoej szanse na główną wygraną! Zobacz szczegóły promocji na stronie bet365.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI Z PULĄ NAGRÓD £1,000,000

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.