ZAKSA stoczy się na dno?

0

W 20 kolejce Plus Ligi zapraszam do Będzina. W sobotę miejscowy MKS podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Wydaje się, że goście nie powinni mieć problemów z wywiezieniem kompletu oczek z Będzina, bukmacherzy nie dają im jednak wiary. Kurs na wygraną ZAKSY może nie powala, ale może posłużyć za świetny wspomagacz do kuponów kumulowanych.

Po 19 kolejkach wyżej w tabeli stoi ZAKSA, która z dorobkiem 30 oczek zajmuje 7 miejsce w tabeli. Na samym dnie Plus Ligi znajduje się natomiast drużyna z Będzina. MKS zdobył jak dotąd tylko 8 punktów, co daje mu 14 lokatę w tabeli. Tym samym wydaje się, że faworytem 20 kolejki jest zespół gości. Tym bardziej, iż w pierwszej części sezonu wygrał z MKSem u siebie 3-0.

Od tego czasu w Będzinie wiele się nie zmieniło. MKS przegrał wszystkie 5 ostatnich spotkań ligowych, wygrywając w nich w sumie tylko 2 sety. Banimex mierzył się wprawdzie z mocnymi rywalami – Lotosem Trefl Gdańsk, Resovią Rzeszów czy Jastrzębskim Węglem, ale grając u siebie mógłby chociaż urwać tym przeciwnikom jeden set. Słaby potencjał sportowy nie pozwolił mu jednak na realizację tego planu.

W sobotę w Będzinie stawi się ZAKSA. Kędzierzynianie też nie mają za sobą dobrych tygodni i regularnie spadają w tabeli. ZAKSA w 4 ostatnich kolejkach wygrała tylko raz, a w pozostałych meczach wyraźnie rozczarowuje i wydaje się, że rozpłynęły się już jej marzenia na miejsce blisko podium ligowego. Teraz Kędzierzynianie muszą się oglądać do tyłu, by nie wypaść z fazy Play Off! W sobotę powinni jednak sobie poradzić i sięgnąć po 3 oczka. Typ na wygraną gości.

Kurs na MKS Będzin wynosi 3.20 , zaś za wygraną ZAKSY Bet365 płaci 1.30.

 

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.