fortuna

Wytypuj zwycięzce mundialu i wygraj 500.000zł!

0

Już dziś Sportingbet oferuje niesamowity konkurs z wielkimi nagrodami dedykowany zbliżającemu się wielkimi krokami mundialowi! To świetna okazja by zarobić na wielkim piłkarskim wydarzeniu!

Na czym polega konkurs?

Musisz wytypować poprawnie zwycięzce mundialu z dokładnym wynikiem oraz mecz o 3 miejsce. Co za tym idzie po drodze musisz poprawnie wytypować drużyny wychodzące z fazy grupowej, przechodzące przez 2 rundę, ćwierćfinały i półfinał. By lepiej to zaplanować, Sportingbet umieszcza na swojej stronie świetną symulację graficzną, którą możesz uzupełnić i dzięki której przyjemniej typować całe mistrzostwa.

Do wygrania w konkursie jest 500.000 złotych głównej nagrody. Wystarczy tylko poprawne typowanie meczów. Oprócz tego masz jedną szansę na dzień  na wskazanie poprawnych rozstrzygnięć każdego dnia. Nie czekaj – zarejestruj się w Sportingbet, gdyż promocja dotyczy tylko zarejestrowanych użytkowników!

Pamiętaj, że należy postawić jakikolwiek zakład by potwierdzić swoje typowanie i zakwalifikować je do konkursu. Po szerszy regulamin odsyłamy na stronę bukmachera.

 

Już teraz sprawdź mundialowy konkurs tylko w Sportingbet!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.