fortuna

Wytypuj zwycięzcę Pucharu Świata w skokach narciarskich

0

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpocznie się 26 listopada zawodami w fińskim Kuusamo. Firma Star-Typ Sport (STS) proponuje możliwość wytypowania zwycięzcy całego cyklu, lub zawodnika, który znajdzie się na podium zimowej edycji Pucharu.

Tradycyjnie, głównymi faworytami do zwycięstwa w tegorocznej, zimowej edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich, są Austriak Gregor Schlierenzauer i Szwajcar Simon Ammann. Według ekspertów STS, w trójce kandydatów do zdobycia Kryształowej Kuli, jest Adam Małysz, który ponownie zachwycił formą podczas letniego Grand Prix. W zestawieniu czołowej dziesiątki znalazł się również Kamil Stoch, który był
największym objawieniem letniego cyklu skoków, wyprzedzając w klasyfikacji końcowej trzeciego Adama Małysza. W trzydziestce najlepszych zawodników najbliższego sezonu znalazł się również piąty zawodnik letniego Grand Prix – Dawid Kubacki.

bet-at-home.com

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czym dla polskich kibiców są skoki narciarskie. Każdy kolejny sezon to wzloty i upadki Adama Małysza, dlatego emocje związane z rywalizacją na skoczni, przekładają się na ilość zawieranych zakładów. Nasza oferta tradycyjnie obejmie najbliższy sezon zmagań na najsłynniejszych skoczniach narciarskich świata. – stwierdza Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.

W ramach typowania przyszłorocznego zdobywcy Kryształowej Kuli, w ofercie STS dostępne są dwa warianty – obstawienie zwycięzcy całego cyklu, lub zawodnika, który znajdzie się na podium klasyfikacji generalnej. W sezonie zimowym odbędzie się turniej „Czterech Skoczni”, Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich i przede wszystkim Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym, które zostaną rozegrane w norweskim Oslo.

Za każde postawione 100 zł na zawodnika z czołówki można odpowiednio
uzyskać:

Gregor Schlierenzauer – 263,70 zł
Simon Ammann – 263,70 zł
Adam Małysz – 396 zł
Thomas Morgenstern – 967, 50 zł
Andreas Jacobsen – 1495, 80 zł
Kamil Stoch – 1495, 80 zł

Więcej szczegółów na stronie www.sts.pl lub w alternatywie u bukmachera internetowego (bez wychodzenia z domu) www.bwin.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.