fortuna

Weekend z Orlen Ligą

0

Wczoraj emocjonowaliśmy się ceremonią otwarcia igrzysk olimpijskich w Soczki, w której wzięła udział plejada znanych nazwisk rosyjskiego sportu. Dziś wracamy do Polski i naszej siatkówki. W sobotę czekają nas ciekawe mecze damskiej Orlen Ligi.

Najpierw Trefl Sopot podejmie Siódemkę Legionowo, a później Muszynianka podejmie Budowlanych Łódź.

Wydaje się, że w obu starciach faworytami są gospodarze. Właściwie to w pierwszym meczu trudno oczekiwać innego wyniku, jak wygranej gospodarzy 3-0. Sopocianki po 17 kolejkach Orlen Ligi zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 oczek. Praktycznie na drugim biegunie rozgrywek jest drużyna z Legionowa, która zajmuje 8 miejsce dzięki wywalczonym 17 oczkom. Tym samym bezwzględnie faworytem 18 kolejki Orlen Ligi są gospodynie z Sopotu. W pierwszej części sezonu wygrały w Legionowie 1-3. Kolejnego zwycięstwa trzeba się spodziewać w sobotę.

Tym bardziej, że wróciły na właściwe tory. Po niespodziewanej porażce u siebie z Muszyną 1-3, wygrały w 17 kolejce w Bydgoszczy 1-3 i pewnie utrzymały drugą pozycję w tabeli Orlen Ligi. Z kolei goście z 18 kolejki – nie mają za sobą dobrego okresu. W 6 ostatnich kolejkach wygrały tylko jeden mecz – u siebie z najsłabszą drużyną Orlen Ligi z Bydgoszczy. Ale w prawie każdym wygrywały minimum jednego seta.

Tym samym nie dziwi fakt, że meldując się w sobotę na obiekcie wicelidera tabeli nie spodziewam się, żeby wiele ugrał. Typuję wygraną gospodarzy. Z uwagi na słaby kurs i nieco rozchwianą jednak formę Sopocianek, typuję wygraną gospodarzy z handicapem +2,5 seta.

Kurs na Trefl Sopot wynosi 1.03, zaś za wygraną Legionowa Bet365 płaci 9.50.

 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.