W Kielcach znów na remis?

0

W piątkowej odsłonie Ekstraklasy ruszamy z drugą częścią sezonu. Po podziale oczek w grupie walczącej o utrzymanie znalazły się zespoły Korony Kielc czy Ruchu Chorzów. Ci zmierzą się już w piątek w pierwszym z 7 spotkań o pozostanie w lidze. Komu uda się ta sztuka?

Bliżej cel wydaje się być drużyna gospodarzy. Kielczanie po podziale oczek mają na koncie 20 punktów, co daje im 3 miejsce w swojej grupie. 3 oczka mniej zgromadził jak dotąd Ruch. Tym samym nie dziwi fakt, że to gospodarze są faworytem 31 kolejki Ekstraklasy.

Co potwierdzają też ostatnie tygodnie w wykonaniu obu zespołów. Korona w 5 ostatnich meczach zapisała na swoim koncie 8 oczek, ogrywając u siebie rywali z Gdańska czy Łęcznej. Z kolei Chorzowianie w 5 ostatnich kolejkach zdobyli 6 oczek, na wyjazdach remisując w Zabrzu i ulegając w Białymstoku miejscowej Jadze. W między czasie oba zespoły zagrały ze sobą w Kielcach, gdzie po mało ciekawym meczu padł bezbramkowy remis.

Czego można oczekiwać zatem po analogicznym spotkaniu w piątek? Wydaje się, że mimo wszystko faworytem jest Korona. Kielczanie wprawdzie nie wskoczyli na miejsce umożliwiającym grę w grupie mistrzowskiej, ale jak na dół tabeli to wyglądają naprawdę dobrze. Typuję wygraną gospodarzy.

Kurs na Koronę wynosi

2.10, remis jest wyceniany po 3.20  , zaś za wygraną Ruchu bet365 płaci 3.40

                     Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.