fortuna

Victoria Beckham przyzna się, że jest w ciąży przed 22 czerwca

0

Victoria i David Beckhamowie to jedno z najbardziej znanych celebryckich małżeństw na świecie. Nic dziwnego, że plotki na temat tej pary pojawiają się nadzwyczaj często. Ostatnią pogłoską, która obiegła cały świat i dotyczyła znanego piłkarza oraz byłej gwiazdy zespołu Spice Girls, było doniesienie o kolejnej ciąży Victorii. Tematem zainteresowali się od razu bukmacherzy.

Według firmy Star-Typ Sport (STS) piosenkarka poinformuje publicznie o swojej ciąży przed 22 czerwca. Beckhamowie do tej pory doczekali się trójki potomstwa: synów Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa oraz Cruza Davida. Victoria Beckham jednak zawsze podkreślała, że chciała by mieć córkę, a obecnie wiele wskazuje, że piosenkarka znów spodziewa się dziecka. Media donosiły o zmianie diety gwiazdy, odstawieniu przez nią alkoholu, a także o tym, że była niedawno widziana u ginekologa.

Według innych plotek celebrytka chciała zajść w ciążę dopiero po tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, na których miał grać jej mąż David. Jednak groźna kontuzja, której słynny „Becks” doznał podczas meczu ligi włoskiej, wyeliminowała go z udziału w tej sportowej imprezie. Niewykluczone więc, że para przyspieszyła też decyzję o powiększeniu rodziny.

Na razie, żadna z tych plotek nie znalazła oficjalnego potwierdzenia. Jednak według analityków z firmy STS najbardziej prawdopodobne jest, że Victoria Beckham poinformuje o swojej ciąży przed 22 czerwca – kurs na taką możliwość wynosi 1.70. Za mniej prawdopodobne bukmacherzy uważają, że „Posh Spice” powie publicznie o ciąży od 22 czerwca do 21 września (kurs 2.75). Termin najmniej brany pod uwagę przez bukmacherów to okres pomiędzy 22 września, a 21 grudnia (kurs 3.25).

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.