Urugwajski pogrom na koniec eliminacji?

0

Znamy już praktycznie komplet uczestników najbliższych Mistrzostw Świata. Do Brazylii wybierze się jeszcze jedna drużyna. Będzie nią Urugwaj czy Jordania? Jutro zagrają o prawo uczestnictwa w amerykańskiej imprezie.

Różnicy klasy drużyn chyba nie trzeba podkreślać. Z Jordanią zapewne i wygraliby nawet Polacy pomimo tak słabej postawy w rozgrywkach reprezentacyjnych. W ich szeregach brakuje graczy światowego formatu czy choćby znanych nazwisk. Tym samym nie dziwi fakt, iż w czwartek nie będą stawiani w roli faworyta.

Drużyny Urugwaju na pewno nie trzeba przedstawiać. Drużyna z Ameryki Południowej w poprzednich MŚ nie miała szczęścia i ostatecznie przegrała dwa najważniejsze mecze. Szczególni bolała porażka z Niemcami, którzy w meczu o 3 miejsce byli słabsi, a Forlan w ostatnich sekundach meczu minimalnie przestrzelił, nie wyrównując stanu meczu. Zawodników pokroju Cavaniego czy Forlana nie trzeba jednak przedstawiać. O właśnie oni, a nie ich koledzy z zespołów, stanowią o sile ważnych zespołów europejskich lig.

W czwartek trzeba spodziewać się wysokiego zwycięstwa reprezentacji Urugwaju. Cavani i spółka powinni zaaplikować rywali parę bramek na zakończenie eliminacji – szczególnie grając przed własną publiką. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem 0-2 po kursie 1.40

Kurs na Urugwaj wynosi 1.01, remis jest wyceniany po 15.00, zaś za wygraną Jordanii bet365 płaci 31.00

Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus  

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.