fortuna

Typy na Polsat Boxing Night!

0

W ostatnim odcinku Punchera eksperci wypowiedzieli się, co do wyniku głównej walki wieczoru na najbliższej gali Polsat Boxing Night. Większość z nich wskazuję, iż faworytem starcia Adamek – Molina online jest Amerykanin. 

Przemysław Saleta uważa, że walka będzie dość wyrównana, ale ostatecznie na punkty wygra Amerykanin:•„Molina jest większy i na pewno jest silniejszy. Nie sądzę, że będziemy świadkami sytuacji, w której Molina będzie czekał na kontrę. Będziemy świadkami walki cios za cios. Każdy jest w takim momencie kariery, że ten pojedynek będzie dla nich o być albo nie być.”

Podobnego zdania jest inny polski pięściarz Albert Sosnowski, który jednak twierdzi, że czas w tej walce będzie działał na korzyść Adamka, więc jeśli dojdzie do ostatniej rundy wtedy wszystko może się zdarzyć. 

Na wytypowanie zwycięzcy nie zdecydował się natomiast Andrzej Kostyra, który twierdzi, iż walka może zakończyć się remisem. Janusz Pindera, jako jedynym natomiast stawia na Polaka. Twierdzi, iż Molina nie jest bokserem najwyższej klasy i za dużego doświadczenia nie ma. Wskazuję, że dużym jego atutem będą tylko warunki fizyczne.

Nie mniej jednak w Tauron Arenie w Krakowie czekają nas ogromne emocje. Przypominamy, że transmisja z gali Polsat Boxing Night na żywo do obejrzenia będzie tylko w PPV. Transmisje online można oglądać w aplikacji Ipla.

 

 

Walki Polsat Boxing Night :

Tomasz Adamek vs Eric Molina (walka wieczoru)
Andrzej Wawrzyk – Marcin Rekowski
Michał Syrowatka – Rafał Jackiewicz
Michał Cieślak – Francisco Palacios
Ewa Brodnicka – Anita Torti
Mateusz Masternak – Eric Fields 

 

 

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie "Are you sure?"

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK