fortuna

Typ Totolotka na mecz el. MŚ Czarnogóra – Polska!

0

W najbliższą niedzielę, 26 marca 2017 roku o godz. 20.45 czeka nas bardzo ważne starcie w "polskiej" grupie E eliminacji mistrzostw świata w Rosji. Na gorącym terenie w Podgoricy reprezentacja Czarnogóry w meczu na szczycie zmierzy się z Polską. To będzie starcie lidera z wiceliderem grupy. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, którego wynik może mieć kluczowe znaczenie dla rozstrzygnięć w tej grupie. 

Czarnogóra walkę o rosyjski mundial rozpoczęła od cennego, wyjazdowego remisu 1:1 Rumunią. Później wysoko wygrała z Kazachstanem u siebie (5:0), a następnie zaliczyła bardzo ważne zwycięstwo na jej terenie z Danią (1:0). Wszystko szło dobrze aż do słabego występu i niespodziewanej porażki na wyjeździe z Armenią 2:3. Czarnogóra ma łącznie 7 punktów i zajmuje obecnie 2. miejsce w grupie E.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

Polacy na odwrót. Zaczęli eliminacje słabo – zaledwie zremisowali 2:2 na wyjeździe z Kazachstanem. Później już jednak przyszły trzy kolejne triumfy: u siebie 3:2 z Danią i 2:1 z Armenią, a następnie na wyjeździe 3:0 z Rumunią. Z 10 punktami nasz zespół jest liderem swojej grupy.

Totolotek przygotował na tę okazję bogatą ofertę zakładów. Na zwycięstwo Czarnogóry typuje kurs 4.00, na remis 3.10 a na wygraną Polski 1.95.

Nasz typ: zwycięstwo Polski – kurs 1.95. Polacy, nawet bez Grzegorza Krychowiaka, mogą pokusić się o zwycięstwo w Podgoricy. Jadą na trudny teren, ale dysponują mocną, coraz lepiej zgraną kadrą, której liderem jest niezawodny Robert Lewandowski.

B. P.

Zdjęcie. www.poznan.sport.pl

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.