Totolotek przygotowuje atrakcje na mecz Lechii z Legią

0

Na najbliższym spotkaniu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa na kibiców czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez zakłady bukmacherskie Totolotek.

Największe polskie zakłady bukmacherskie są od 2014 roku jednym z głównych sponsorów zespołu Gdańszczan. Totolotek chcąc budować jeszcze mocniej własny wizerunek i zacieśniać więzy z entuzjastami Lechii, przygotował dla wszystkich kibiców wiele wspaniałych atrakcji.

 

 

W Pawilonie Kasowym Nr 2 od strony ulicy Uczniowskiej otwarty zostanie punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich Totolotka, który czynny będzie w każdy dzień meczowy.

Bukmacher zaprasza również do odwiedzenia Strefy Emocji Totolotek, która powstanie naprzeciwko Pawilonu Kasowego Nr 2. Kibice sprawdzą tam swoje umiejętności grając w FIFA, popularne „piłkarzyki” lub na torze do kapsli.

Największą i chyba wzbudzającą najwięcej emocji atrakcją będzie stworzenie GigaPanoramy z ponad 1000 fotografii o łącznej rozdzielczości około 3 miliardów pikseli. Każdy kibic obecny na trybunach po kilku dniach od sobotniego spotkania, będzie mógł oznaczyć na zdjęciu siebie oraz pokazać komu kibicuje, a także zobaczyć przedmeczowe zaplecze dzięki spacerowi "360 stopni".

Przypominamy, że spotkania Lechia Gdańsk – Legia Warszawa odbędzie się 31 października w sobotę o godzinie 18:00.

Kusy na ten od Totolotka to:

Wygrana Lechii 2.90 (1)

Remis 3.25 (X)

Wygrana Legii 2.35 (2)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.