fortuna

Tomasz Narkun poznał swojego rywala na KSW 34!

0

W piątek właściciele federacji KSW ogłosili rywala Tomasza Narkuna na najbliższej gali. Mistrz Europy ADCC zmierzy się z Brazylijczykiem Andre Munizem. Dla Polaka będzie to walka o obronę mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej KSW zdobytego podczas grali w Londynie.

Muniz ostatni raz rywalizował w październiku 2015. Wtedy to poprzez nokaut pokonał swojego rodaka Carlosa Eduardo Silvę. Obecnie Muniz ciągnie za sobą znakomitą serię. Od pokonania mistrza WEC Paulo Filho wygrał on aż siedem walk z rzędu. 

"Muniz pokonał rywala, z którym miał mierzyć się Mamed Khalidov. Jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem i posiada czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu. On może pokonać Tomasza Narkuna i w przypadku zwycięstwa będzie godnie reprezentował KSW jako mistrz" powiedział Maciej Kawulski w programie Puncher.

Przed Polakiem na KSW online czeka na pewno ciężkie zadanie lecz sam jest zadowolony, że otrzymał rywala na najwyższym poziomie.

"Chciałem otrzymać jak najlepszego zawodnika i KSW spisało się na medal. Ja obiecuję, że dam z siebie wszystko i oddam serce jak zawsze. Trzeba się mierzyć z najlepszymi i to będzie ciekawy pojedynek."  powiedział Narkun.

Gala KSW odbędzie się 5. marca na warszawskim Torwarze. W karcie walk została nam już tylko jedna niewiadoma. Kto zmierzy się z Arturem Sowińskim w walce o pas wagi piórkowej. Jednym z najbardziej prawdopodobnych rywali ma być Maciej Jewtuszenko. Właściciele federacji KSW mają w ciągu tygodnia potwierdzić tą informację. 

 

Wypowiedź Tomasza Narkuna :

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.