fortuna

Szukasz największego rankingu bukmacherów internetowych?

0

Jeżeli szukasz najlepszego rankingu bukmacherów działających na rynku online i chciałbyś poznać opinie ekspertów na temat zakładów bukmacherskich to dobrze trafiłeś. W serwisie WorldOfBookmakers.com każda osoba zainteresowana zakładami znajdzie wszelkie informacje potrzebne do typowania wydarzeń sportowych.

Ranking bukmacherów
W tym miejscu prezentowana jest lista firm bukmacherskich. Opis każdej firmy zawiera szczegółowe informacje i recenzje ekspertów. Jeżeli chcesz wybrać u którego bukmachera rozpocząć grę to z pewnością ten dział okaże ci się pomocny.

Bonus i promocje
Dla nowych graczy, praktycznie wszystkie firmy dostępne na rynku przygotowują specjalne promocje powitalne. Bukmacherzy internetowi najczęściej oferują bonusy powitalne (czyli dodatkowe pieniądze na grę) a także darmowe zakłady (pierwszy zakład w danej firmie można zagrać bez ryzyka). W tym miejscu znajdziesz listę wszystkich powitalnych promocji dostępnych u bukmacherów online.

Typy i artykuły ekspertów
Redakcja serwisu w której znajdują się eksperci przygotowują każdego dnia ofertę najciekawszych typów, wraz z proponowaną stawką, informacją o kursie i bukmacherze, u którego warto postawić dany zakład. Dodatkowo znajdziesz także ciekawe artykuły, w których umieszczane są porady dla początkujących graczy jak i dla profesjonalistów.

Czat bukmacherski
Miejsce dla osób które chcą porozmawiać z innymi graczami, podzielić się typami, ciekawostkami, a także uzyskać informacje od innych graczy. Wystarczy wejść, zalogować się i rozpocząć rozmowę.

Praca u bukmacherów
Chciałbyś pracować u bukmachera internetowego? W tym miejscu znajdziesz oferty pracy u bukmacherów zagranicznych. Aktualne oferty od firm z całego świata. Zobacz jakie stanowiska oferują poszczególne firmy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK