Sobota pod znakiem pogromów?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi powinniśmy się spodziewać pogromów. Zdaniem bukmacherzów w każdym spotkaniu mamy zdecydowanego faworyta, który nie powinien mieć problemów z wygraniem swojego starcia. Czy słusznie?

Już jutro najpierw miejscowy BBTS podejmie Skrę Bełchatów, chwilę później swój wyjazdowy mecz w Częstochowie rozegra Resovia Rzeszów. Na koniec siatkarskiej soboty Cuprum Mundo Lubin podejmie u siebie MKS Będzin. Łatwe 3-0 dla faworytów?

Najłatwiejsze zadanie wydają się mieć Lubinianie. Zagrają przecież u siebie ze zdecydowanym outsiderem tabeli i nie powinni mieć problemów z wygraniem swojego meczu. Należy jednak postawić pytanie, w jakim wymiarze mają jutro zwyciężyć.

Po 24 kolejkach wyżej w tabeli stoi Cuprum Mundo, które z dorobkiem 46 oczek zajmuje 5 miejsce w Plus Lidze. Na ostatniej, bo 14 pozycji, plasuje się aktualnie drużyna MKS Będzin dzięki wywalczonym 14 punktom. Tym samym nie dziwi fakt, że zdecydowanym faworytem meczu 25 kolejki Plus Ligi jest drużyna gospodarzy.

Będzinian nie powinno się jednak lekceważyć. W 5 ostatnich kolejkach aż 2 razy jednak wygrywali swoje mecze. Oba odbyły się jednak w ich hali, na wyjazdach MKS sobie nie radzi. Regularnie przegrywał 3-0. Podobnie powinno być w sobotę.

Jesienią u siebie MKS uległ Lubinianom 1-3. Nie spodziewam się rewanżu w sobotę. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem  -2,5 seta.

Kurs na Cuprum Mundo wynosi 1.05, zaś za wygraną MKS Będzin Bet365 płaci  8.75

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.