Robak Show w Szczecinie po raz drugi?

0

W sobotniej ramówce Ekstraklasy najciekawiej zapowiada się mecz w Szczecinie. Już dziś miejscowa Pogoń podejmie drużynę Lecha Poznań. Czy gospodarze znów zagrają na miarę oczekiwań kibiców i jak przed rokiem odprawią rywala z kwitkiem?

Apetyty w Szczecinie na pewno są wielkie. Rok temu na Pomorzu Pogoń wygrała z Lechem aż 5-1, a swój wielki mecz rozegrał Marcin Robak. Napastnik Portowców zaaplikował rywalom aż 5 bramek, ośmieszając parę razy obronę gości z Wołąkiewiczem na czele. Jak będzie dziś na stadionie im. Krygera?

Co zimą działo się w Szczecinie? Szeregi Portowców opuściło 4 graczy, ale żadne z nich nie odgrywał głównej roli w zespole. W Szczecinie nie zobaczymy już Bąka, Dąbrowskiego, Okuno i Bruno Loureiro. Na ich miejsce Pogoń zakontraktowała 3 graczy. Z kieleckiej Korony przybył Michał Janota, parę lat temu przymierzany do poznańskiego Lecha. Z Chrobrego Głogów zameldował się Karol Danielak, zaś z Amkara Perm Kamess. Zima w Szczecinie była zatem umiarkowana i bez większych fajerwerków.

Dużo więcej działo się w Poznaniu. Lech zakontraktował 3 graczy i pozyskał na stałe Jevtica. Z klubem tak naprawdę pożegnał się tylko Wołąkiewicz, które zawalił bramki we wspomnianym przed rokiem meczu z Pogonią. Przy Bułgarskiej nie zagra też Bielik, ale utalentowany junior na razie i tak nie miał miejsca w pierwszej drużynie.

Po piątkowej wpadce Wisły, Poznaniacy mają szansę na odskoczenie od grupy pościgowej. 3 punkty dla gości? Sparingi z przerwy zimowej miał bardzo obiecujące. Typuję, że na pewno strzeli bramkę w sobotniej odsłonie Ekstraklasy.

Kurs na Pogoń wynosi 3.80, remis jest wyceniany po 3.00,zaś za wygraną Lecha Bet365 płaci 2.00.

 

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.