Resovia obroni fotel lidera?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi czeka na nas aż 5 spotkań.     Najciekawiej zapowiada się chyba starcie w Bydgoszczy, gdzie miejscowy Transfer podejmie Cuprum Mundo Lubin. Rzućmy jednak wpierw okiem, co w 21 kolejce czeka na lidera. W sobotę w Rzeszowie miejscowa Resovia podejmie Czarnych Radom. Utrzyma pozycję nr 1 w Plus Lidze?

Po 20 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gospodarzy, który z dorobkiem 50 oczek zajmuje fotel lidera. Dużo niżej znajduje się sobotni rywal Resovii. Czarni z dorobkiem 26 oczek plasują się aktualnie na 8 pozycji w Plus Lidze. Odrobią część strat do lidera? Faworytem zdaniem bukmacherów są mimo wszystko gospodarze.

I tak też pozostanie. Po wpadce Resovii w 19 kolejce w Olsztynie wielu zadawało sobie pytanie, skąd ta dekoncentracja w szeregach lidera. Faktem jednak jest, że Rzeszowianie szybko się zrehabilitowali. W kolejnej serii spotkań wygrali już swój mecz – ogółem 3 z 4 ostatnich Plus Ligi. Dodatkowo nieźle zaprezentowali się na europejskich parkietach. Nie ma żadnych podstaw, aby sądzić, że w sobotę nie sięgną po komplet oczek.

Za 2 dni zmierzy się z Czarnymi. Radomianie w 5 ostatnich kolejkach wygrywali tylko 2 razy i to raczej ze słabeuszami ligowymi. Grając z mocniejszymi zespołami z Bełchatowa, Gdańska czy Lubina byli w stanie ugrać w sumie tylko jeden set. W sobotę znów zagrają na obiekcie silnego rywala. To oznacza kolejną łatwą porażkę?

Takiego obrotu sprawy się spodziewam. Typuję wygranie 1 seta przez gospodarzy.

Kurs na Resovię wynosi 1.10, zaś za wygraną  Czarnych Bet365 płaci 5.50.

 

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.