fortuna

Pudzianowski vs Różalski na KSW 35

0

Powszechnie uważa się, że najmocniej obsadzoną kategorią wagową w polskim MMA jest waga średnia(do 84 kg). Trudno jednak nie dostrzegać faktu, że także w wadze ciężkiej sytuacja staje się coraz ciekawsza. Oprócz Karola Bedorfa, który wykazuje postęp właściwie z miesiąca na miesiąc, możemy obserwować także kilku innych ciekawych zawodników.

Podczas najbliższej, 35 już odsłony Konfrontacji Sztuk Walki będziemy świadkami pojedynku dwu weteranów. W oktagonie zmierzą się ze sobą bowiem doświadczony kick-bokser i zawodnik MMA, Maciej „Różal“ Różalski, oraz były wielkokrotny mistrz świata zawodó Strong Man, a od paru lat zawodowy zawodnik mieszanych sztuk walki Mariusz Pudzianowski. Wszyscy więc czekają na rezultat tej walki: czy „polski barbarzyńca“ Marcin Różalski ma jeszcze szanse na powrót do formy z dawnych, dobrych lat? Czy Pudzianowski wykazał jakiś postęp od czasu przegranego pojedynku z Australijczykiem, Peterem Grahamem? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas KSW 35 na żywo.

 

Jeśli mielibyśmy ocenić szanse obu zawodników, to wydaje się, że minimalnym faworytem byłby jednak Mariusz Pudzianowski. Co prawda, ostatni pojedynek skończył się dla popularnego Pudziana porażką, ale i tak na przestrzeni poprzednich paru walk prezentował się on o wiele lepiej, niż Marcin Różalski, który przez jakiś czas mówił nawet o definitywnym zakończeniu kariery zawodnika mieszanych sztuk walki. Pudzianowski na pewno powinien bardzo uważać w stójce, ale wydaje się, że jego monstrualna siła powinna przeważyć szalę zwycięstwa w tym pojedynku. W każdym razie, walka Pudzianowski- Różalski na żywo zapowiada się naprawdę eksytująco.

 

Oczywiście, jak to bardzo często bywa w przypadku mieszanych sztuk walki, wszelkie prognozy i przewidywania mogą okazać się całkowicie nietrafione(doskonałym przykładem na rzecz tej tezy jest zawrotna kariera, jaką robi w KSW Aziz Karaoglu). Wszystko i tak rozstrzygnie się w oktagonie. Już niedługo. Już podczas 35 odsłony Konfrontacji Sztuk Walki.

 

Lista wszystkich walk na KSW 35

Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)

Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)

Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)

Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas, kat. -70kg)

Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)

Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)

Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)

Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)

Karol Celiński – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK