fortuna

Pudzianowski vs. Popek : KSW czy Show?

0

MMA jest coraz popularniejsze, także w naszym kraju. Nie dziwi więc sukces KSW, zwłaszcza, że trzeba tej federacji przyznać, że w bardzo sprytny sposób budowała ona swoją popularność. Zakontraktowanie znanego i lubianego strongmana okazało się strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, że bardzo rozsądnie na pierwszego rywala wybrano Marcina Najmana, który delikatnie mówiąc nie grzeszy zbyt dużymi umiejętnościami, za to potrafi narobić wokół siebie dużo szumu. I spełnił swoje zdanie, walka była bardzo głośna pomimo tego, że Pudzianowski bardzo łatwo zwyciężył.

Na gali KSW 37 "Pudzian" ponownie będzie bohaterem walki wieczoru. Naprzeciwko niego stanie mający niewielkie doświadczenie w MMA, znany z Firmy, czy Gangu Albanii raper Popek Monster. Zatem ci którzy zdecydują się na obejrzenie KSW 37 online nie będą może świadkami wielkiego sportowego widowiska, raczej trudno czegoś takiego oczekiwać, za to mogą się całkiem nieźle bawić.

Bo pod względem rozrywkowym to zestawienie jest niezwykle ciekawe. Z jednej strony zobaczymy znanego strongmana, który trenuje MMA już od paru lat i choć wiadomo, że w żadnym wypadku nie zostanie wybitnym zawodnikiem to pewien poziom udało mu się dzięki ciężkiej pracy osiągnąć. O Popku jako zawodniku można powiedzieć jeszcze mniej. W 2008 roku (czyli dość dawno) stoczył on 3 walki, z czego dwie wygrał. Pod tym względem trudno powiedzieć czego się można po nim spodziewać.

W każdym razie walka wieczoru na gali KSW 37 zapowiada się dość ciekawie, to z pewnością będzie duże wydarzenie. Oglądanie walki Pudzian – Popek online to całkiem niezły pomysł na spędzenie wolnego czasu. Być może nie będzie ona stała na wysokim sportowym poziomie, jednak emocji nie powinno zabraknąć, a ot o przecież chodzi.

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)
Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)
Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)
Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)
Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)
Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)
Filip Wolański vs TBA (-66kg)
TBA vs TBA (szczegółowy walki wkrótce zostaną podante)

"Ten pas zostaje w Polsce" – Bedorf i Rodrigues Jr na konferencji KSW 37

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK